• Yeni
Baoblaze 7 S Güç Duvar 29.4 V Lityum Yüksek Akım Kablolama 18650 batterys Tutucu Pil Paketi için DIY Holder - 7s60A
zoom_in

Baoblaze 7 S Güç Duvar 29.4 V Lityum Yüksek Akım Kablolama 18650 batterys Tutucu Pil Paketi için DIY Holder - 7s60A

₺ 284.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Güç ve kapasitansı artırmak için çok katmanlı kaplamayı destekleyin.Sonraki genişletme modüllerini destekleyin, tek taraflı veya çift taraflı pili destekleyin.Yüksek akım kablolama, tam çip yüksek akım koruma kurulu ve pil tutucu.Yüksek Dönüşüm verimliliği, Destek çok katmanlı dengeli yayın.Aşmayı veya aşırı deşarjı önlemek için aşırı voltaj koruma fonksiyonu ile.Voltaj dengeleme fonksiyonu ile, birden fazla voltaj setinin aynı olmasını sağlamak için pil takımının ömrünü uzatın.Kolay ve kullanımı basit ve işletmek, hiçbir diğer araçları yüklemek için gerekli.Pili devredeki pozitif ve negatif taraflara göre takın board.Be tersine çevirmemeye dikkat et.Öğe Türü : Pil Tutucu Koruma Kurulu.Açıklama : -Güç ve kapasitansı artırmak için çok katmanlı kaplamayı destekleyin.Sonraki genişletme modüllerini destekleyin, tek taraflı veya çift taraflı pili destekleyin. - Yüksek akım kablolama, tam çip yüksek akım koruma kurulu ve pil tutucu.Yüksek Dönüşüm verimliliği, Destek çok katmanlı dengeli yayın. -Aşmayı veya aşırı deşarjı önlemek için aşırı voltaj koruma fonksiyonu ile.Voltaj dengeleme fonksiyonu ile, birden fazla voltaj setinin aynı olmasını sağlamak için pil takımının ömrünü uzatın. - Kolay ve kullanımı basit ve işletmek, hiçbir diğer araçları yüklemek için gerekli.Pili devre kartındaki pozitif ve negatif taraflara göre takın.Tersine çevirmemeye dikkat et.Özellikler : Pil Tutucu Koruma Kurulu, ürün Tipi : Malzeme : plastik+metal+elektronik bileşenler - 6 Boyutu : 17x9cm/.69x3.54inch - Renk : gösterildiği Gibi(Pil dahil değildir) Voltaj : (tam şarj) 29.4 V - Akım : 1, 40 A, 50 A,60 A - Sıcak İpuçları : - 1.7 S, 29,4 v'luk bir şarj cihazı gerektirir. - 2.Do metal masa üstünde kullanmayın, yalıtıma dikkat edin ve kısa devre yapmayın. - 3.Her katmanın şarj akımının 2a'yı aşması önerilmez, aksi takdirde pil ısı üretebilir (örneğin, katman varsa, 2a şarj cihazını seçin ve iki katman varsa, 4a şarj cihazını seçin). - 4.Pil yönüne sahip devre kartına bakın ve tüm piller aynı yönde kademelendirilemez. - 5.Güç kaynağını yanlış pozitif ve negatif ile bağlamayın, devre kartında işaretler var, gözlemlere dikkat edin.Paket içeriği : Çevrimiçi mal satma konusunda uzun yıllara dayanan deneyime sahibiz, müşterilere en iyi ürün ve hizmeti sunmaya odaklanıyoruz.

- Item Type:
Battery Holder Protection Board
- Material:
plastic+metal+electronic components
- Size:
17x9cm/6.69x3.54inch
- Color:
As shown
- Voltage:
29.4V(fully charged)
- Current:
20A, 40A, 50A,60A
- Warm Tips:
(Battery not included)
- 1.The 7S requires a 29.4v charger. :
- 2.Do not use it on metal table top, pay attention to insulation and do not short circuit. :
- 3.The charging current of each layer is not recommended to exceed 2a, otherwise the battery may generate heat (for example, if layer, choose 2a charger, and if there are two layers, choose 4a charger). :
- 4.Look at the circuit board with the battery orientation,and all the batteries cannot be staggered in the same orientation. :
- 5.Don't connect the power supply with the wrong positive and negative, there are signs on the circuit board, pay attention to observation. :
Package Includes:
We have many years of experience in selling merchandise online, we are focus on providing best product and service to customers. :

Kategorideki en iyi teklifler..