• Yeni
Güç Şeridi ile USB 6 AC Çıkışları 2 USB A & 1 PD 18 W USB C Hızlı Şarj 6.6 ft Masaüstü Uzatma Kablosu Düz Fiş Duvar Montaj için Ev Yurt Odası Seyahat Ofis Aksesuarları (Siyah)
zoom_in

Güç Şeridi ile USB 6 AC Çıkışları 2 USB A & 1 PD 18 W USB C Hızlı Şarj 6.6 ft Masaüstü Uzatma Kablosu Düz Fiş Duvar Montaj için Ev Yurt

₺ 53.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Geniş Aralıklı AC Çıkışları】 Her güç şeridi, masanızdaki tüm cihazlara güç sağlamak için yeterli 1625 W nominal güç sağlayan 6 AC çıkışına sahiptir.Prizler arasında 1.34 inçlik bir boşluk var, bu da birbirlerini engellemeden büyük fişlere sığacak kadar yeterli. 【Hızlı Şarj USB Portları】 Topwey'in USB portlu güç şeridi, 2 USB A şarj portu(5 V/2.4 A) ve 1 PD 18 W USB C hızlı şarj portu (5 V/3 A;9 V/2 A;12 V/1.5 A) dahil olmak üzere mükemmel bir USB şarj istasyonuna sahiptir. acil şarj ihtiyaçlarınızı karşılamak için cep telefonlarınız, tabletleriniz ve okuyucularınız için daha hızlı şarj hızları. 【Düz Fiş ve Duvara Monte Edilebilir】 45°düz fiş güç şeridi küçük bir alana kolayca monte edilebilir ve alttaki diğer çıkışları engellemez.6.6 ft düz uzatma kablosu ile birlikte gelir, daha esnek hale getirir ve ulaşılması zor yerlere kolayca ulaşabilir.Bu güç şeridinin arkası da iki asma deliği ile donatılmıştır.Duvara monte edilen tasarım, güç şeridini duvara veya mobilyaların arkasına monte etmenizi sağlar ve masaüstünüzde yer tasarrufu sağlar. 【Çoklu Koruma ve Kullanımı Daha Güvenli】 Yüksek kaliteli güç şeridimiz çoklu koruma fonksiyonlarına sahiptir, her zaman aşırı voltaj, aşırı akım, aşırı yük ve kısa devreyi önleyebilir.Yüksek sıcaklık dayanımı ve yangın dayanımı sayesinde güvenle kullanabilirsiniz.Güç aşırı yüklendiğinde cihazlarınızı korumak için bir emniyet aşırı yük anahtarı otomatik olarak kapanacaktır. 【Convenient & Portable】 With ideal boyutu 7.83x6. 61x1. 85 inç, sırt çantası veya bagaj koyabilirsiniz kolay taşıma için her zaman, her yerde.İnan bana, bu kesinlikle yolculuğundaki en iyi yardımcı.Topwey satın alma deneyiminizi önemser, herhangi bir sorunla karşılaşırsanız lütfen bizimle iletişime geçin.Aynı anda 9 cihazı şarj etmeyi destekleyen 6 geniş aralıklı AC çıkışı (biraz daha büyük güç adaptörlerini barındırır), 2 USB A bağlantı noktası (2.4 A/5 V),1 USB C hızlı şarj bağlantı noktası (3 A/5 V) içerir.Günlük uygulama ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayın.6.6 ft uzatma kablosu ve 45 açılı düz fiş ile, arka iki asılı delik ve kaymaz tasarım ile.Samimi tasarım sizi daha rahat hale getirir.Kompakt boyut siyah görünüm, piyasada çok popüler ve ev,ofis ve seyahat için mükemmel bir arkadaştır.

Kategorideki en iyi teklifler..