• Yeni
Döner Fişli 2 Uçlu Güç Şeridi, EyGde Çok Fişli Çıkış Genişletici, Çoklu Çıkış Ayırıcı(3 Taraflı 6 Soket) ve 4 USB Bağlantı Noktası, Seyahat, Ofis, Beyaz için Duvar Adaptörü Dalgalanma Koruyucusu (1700J)
zoom_in

Döner Fişli 2 Uçlu Güç Şeridi, EyGde Çok Fişli Çıkış Genişletici, Çoklu Çıkış Ayırıcı(3 Taraflı 6 Soket) ve 4 USB Bağlantı Noktası, Seyahat,

₺ 47.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Two Prong Outlet Splitter】 - çoklu çıkış fişi vardır 6 AC çıkışları (3 taraf) ve 4 USB bağlantı noktaları (toplam 5 V/3.1 A), 180 derece dönen AC fiş.Dahili 1700 Joule elektrik dalgalanmalarına karşı aşırı gerilim koruması. 【Döner Çıkış Genişletici】- Döner çıkış adaptörü, duvar prizleriniz yatay veya yatay olsun, 90° sola veya sağa rahatça dönebilir. vertical.It uzatılabilir bir plastik vidaya sahiptir, böylece güç genişletici duvara sığar.Ürün boyutları 5.3 x 2 x 2 inç, sadece 7.8 Ons ağırlığındadır. 【 3 Taraflı Tasarım Güç Çıkışı】 - Benzersiz 3 Taraflı tasarımla gelen çoklu fiş adaptörü, birbirini engellemeden aynı anda 6 fişi barındıran 6 Geniş Aralıklı AC prizine sahiptir. 2 ila 3 uçlu priz adaptörü eski evler veya ofisler için çok kullanışlıdır. 【4 USB Duvar Şarj Cihazı Bağlantı Noktası】 - 5 V 3.1 A paylaşılan derecelendirme, yüksek hızlı USB bağlantı noktaları şarj cihazlarını otomatik olarak algılar ve bağlantı noktası başına 2.4 A'ya kadar optimum şarj hızı sağlar.Ya da kulaklık hızlı telefon, i Pad şarj, smartwatch. 【18 Aylık Değiştirme Hizmeti】 - 4 USB bağlantı noktasına sahip fiş genişleticimiz Ro HS FCC Sertifikalarıdır.Müşterilerimize kaliteli hizmet ve ürünler sunmayı taahhüt ediyoruz.Eğer herhangi bir sorun varsa lütfen bize ulaşın, biz iyi zevk sağlamak için sorunu çözecektir experience.Travel Aksesuarlar.USB prize tak kompakt tasarım kolay taşımak için yapar.ABD veya Japonya Kanada'da seyahat ederken Ey Gde outlet extender'ı diğer seyahat dişlilerinizle birlikte paketleyebilirsiniz.Tüm Prizler için uygundur.Dönen AC fişi, standart priz, dekor prizi, USB prizi, GFCI prizi vb.Dahil olmak üzere tüm prizler için uygun hale getirerek 90 derece sola ve sağa dönebilir.

Kategorideki en iyi teklifler..