• Yeni
YEZIZ Lab Tezgah Güç Kaynağı Laboratuvar Güç Kaynağı 30V10A Akım Regülatörü Anahtarı Güç Kaynağı Ayarlanabilir Voltaj Regülatörü Tezgah Kaynağı Dijital 60V5A Laboratuar Ekipmanları (Renk: R-SPS605D)
zoom_in

YEZIZ Lab Tezgah Güç Kaynağı Laboratuvar Güç Kaynağı 30V10A Akım Regülatörü Anahtarı Güç Kaynağı Ayarlanabilir Voltaj Regülatörü Tezgah

₺ 1462.92

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Tüm modellerde cep telefonlarını şarj edebilen USB bağlantı noktaları bulunur. 2. Tüm modeller mikro anahtarlama DC güç kaynaklarıdır. 3. Tüm modeller için iki renk var, siyah ve beyaz, istediğiniz renge göre müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. 4. Çıkış voltajı ve akımı, voltaj ve akımın ayarlanması için daha fazla kolaylık ve doğruluk sağlayan değişken dirençlerle kontrol edilebilir ve ayarlanabilir. 5. Panel ayrıca, kullanıcıların mevcut kullanım durumunu ve makinenin çeşitli parametrelerini sezgisel olarak görmelerini sağlayan voltaj, akım ve gücün yüksek hassasiyetli iki/üç pencereli dijital tüp ekranlarını sağlar.Yüksek Hassasiyet, Düşük Dalgalanma, LED / LCD Ekran, Otomatik Anahtar CC / CV Mode NİCE-POWER 30 V 10 A DC güç kaynağı, 0.01 V ve 0.001 A, düşük dalgalanma DC güç kaynağı doğruluğuna sahip profesyonel bir güç regülatörüdür.Arka ışık 4 haneli LED Ekran, düşük ışık koşullarında bile kolayca görülebilen yüksek çözünürlük avantajına sahiptir.Ayarlanabilir güç kaynağı bir CV / CC göstergesine sahiptir ve sabit voltaj ve sabit akım modları otomatik olarak değiştirilebilir. Sertifika, Çoklu Korumalar, Çoklu uygulamalarlaboratuvar güç kaynağı CE ve FCC sertifikasını geçti.30 V DC güç kaynağı çoklu korumalara sahiptir : aşırı gerilim koruması, aşırı akım koruması, aşırı ısınma koruması, aşırı güç koruması, kısa devre koruması, sızıntı Kaçağı koruması.DC güç kaynağı lityum Fe PO4 pil şarjı, arduino projeleri, laboratuvarlar, okullar, elektronik bakım, elektroliz, elektrokaplama, ışık testi, yaşlanma testi, DIY vb.Için uygundur.Istikrarlı Dikey Tasarım, Hafif Ve taşınabilir Tezgah güç kaynağı istikrarlı bir dikey tasarım benimser ve DC güç kaynağının alt kısmı, kullanım sırasında daha güvenli ve kararlı olan şok emici lastik ayaklara sahiptir.DC güç kaynağı çok hafif ve taşınabilir, 3,3 x 9,4 x 6,1 inç (yaklaşık 8,4 x 23,9 x 15,5 cm) boyutlarında, yalnızca 3,96 lbs (yaklaşık 1,8 kg) ağırlığındadır.DC güç kaynağı kolayca çalışabilir.5 V / 2 A USB Bağlantı Noktası, Akıllı Soğutma Fanı, Yüksek kaliteli MALZEMELERDC güç kaynağı 5 V / 2 A USB bağlantı noktası ile donatılmıştır, cep telefonlarını, tabletleri veya diğer cihazları şarj edebilirsiniz.DC güç kaynağının çalışma sıcaklığı 120°F/50°C'yi aştığında, ısıyı etkili bir şekilde dağıtmak için soğutma fanını akıllıca açın.Çalışma gürültüsünü azaltın ve ekipmanın servis ömrünü uzatın.Yüksek kaliteli malzemeler DC güç kaynağımızı daha dayanıklı hale getirir.Kalite Kontrol ve Hizmet şartlarıdc güç kaynağı satın alın, DC güç kaynağı*1, çıkış gücü c alacaksınız.

Kategorideki en iyi teklifler..