• Yeni
RONGXI HD Mini Casus Kamera, Gizli Kamera , HD Mini vücut Kamerası Kablosuz 1080P , Taşınabilir DIY Kamera Ev Güvenlik Gözetleme Kameraları Dadı kamerası Hareket Algılama( TF Kartı içerir) (Renk: 16G)
zoom_in

RONGXI HD Mini Casus Kamera, Gizli Kamera , HD Mini vücut Kamerası Kablosuz 1080P , Taşınabilir DIY Kamera Ev Güvenlik Gözetleme Kameraları

₺ 225.87

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

- Full HD çözünürlüklü, gündüz ve gece, evinizin 24/7 gözetimi, full HD 1080 P kalitesinde geniş açılı kayıt; 120° geniş açılı kırmızı ışıklı kamera, bekleme süresi yaklaşık 30 gündür.Sürekli kayıt 8 saate ulaşabilirse!Manuel ayar yapmadan geceleri otomatik olarak gece kayıt moduna geçin. - Kişisel güvenlik ve profesyonel gözetim için çok fonksiyonlu casus kamera.Taşınabilir giyilebilir gizli iç / dış mekan kameramızla, hayattaki herhangi bir tehlikeden uzak durabilirsiniz. - Bebeklerinizi, evcil hayvanlarınızı, bebek bakıcılarınızı, uşaklarınızı ve bakıcılarınızı kaydetmek için en iyi ev video kamerası.Çalışanları, ofisleri, mağazaları, otel odalarını, showroomları ve warehouses.It otomobillerde / garajlarda/arka bahçelerde/ dronlarda / vücut kameralarında ve bebek monitörlerinde kullanılabilir. - Kızılötesi otomatik insan vücudu indüksiyon fonksiyonu, anti-hırsızlık ve anti-hırsızlık, ve aynı zamanda geceleri bir çocuğun akıllı dadı olarak hareket edebilir. - Yenilikçi arka klips tasarımı, göğüs ceplerine, pantolon ceplerine vb. Konabilir., kompakt ve almaz space.It faaliyetleri kaydetmek için dışarı çıktığınızda size farklı bir dünya görüşü verebilir.

Kategorideki en iyi teklifler..