• Yeni
Suni Elyaf Makyaj Fırçası makyaj fırçası Allık Fırçası fondoten allık fırçası, makyaj fırçaları Araçları Kontur Makyaj Aracı
zoom_in

Suni Elyaf Makyaj Fırçası makyaj fırçası Allık Fırçası fondoten allık fırçası, makyaj fırçaları Araçları Kontur Makyaj Aracı

₺ 179.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Pudra Allık Fırçası-Fırça Saç Ucu İnce Ve Yumuşaktır Ve Elastikiyeti Hayvan Tüylerinden Daha İyidir, Güvenli Ve Kullanımı Rahattır.Pudra Fırçası Allık-Suni Elyaf, Kolay Temizlenebilir, Kabarık Fırça Saçları, Pudranın Yüze Eşit Şekilde Yayılmasını Sağlar, Makyaj İçin Vazgeçilmez Bir Araçtır.Makyaj Fırçası Gevşek-Tozu Emmek Kolay Değil, Bu Yüzden Baz Yapmak?Zengin Fırça Kılı, Islak Toz Dokusundan Korkmayan Ve Makyajın Daha Eşit Olduğu Cilde Uyması Kolaydır.Kozmetik Toz Fırçası - Sapın Yüzeyi, Güzel Ve Cömert, Tutması Kolay Siyah Piyano Boyasından Yapılmıştır.Fırça Fondöten Fırçası-Kuru Toz Ürünlerine Ek Olarak, Yeni Başlayanlar Ve Profesyonel Makyaj Sanatçısı İçin Mükemmel, Kalın Dokulu Makyaj Gibi Kremlere De Uygulanabilir.Şartname : Durum : %100 % Yepyeni Öğe Türü : Makyaj Fırça Malzeme : Yapay fiber Brush Kolu Malzeme : Tüm metal boya handle Suitable Pozisyon : Yüz contour Handle Uzunluğu : Yaklaşık. 15cm / 5.9 İşlev : Benzersiz fırça, gevşek toz, yüz tozu ve preslenmiş toz için uygundur. (Büyük fırça saçları nedeniyle kızarmalar için uygun değildir) Kullanımı : Yün benzeri doku fırçası saç tozu, toz üzerinde mükemmel bir tutuşa sahiptir.Tozu kavraması kolay olmayan bir makyaj tabağınız varsa, bu makyaj fırçasını seçebilirsiniz.Paket listesi : 1 x makyaj fırçası.

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Makeup Brush
Brush Material:
Artificial fiber
Brush Handle Material:
All metal paint handle
Suitable Position:
Face contour
Handle Length:
Approx. 15cm / 5.9in
Function:
The unique brush is suitable for loose powder, face powder and pressed powder. (Not suitable for blushes because of the large brush hair)
Usage:
Wool-like texture brush hair powder has a great grip on powder. If you have a makeup plate that is not easy to grasp powder, you can choose this brush for makeup.
Package List:
1 x Makeup Brush :

Kategorideki en iyi teklifler..