• Yeni
Shanrya Teleskop Nötr Yoğunluk Filtresi, taşınabilir Akrilik Teleskop ND Filtre Astronomik Teleskop Mercek için Yüksek Performans (52 % ND2)
zoom_in

Shanrya Teleskop Nötr Yoğunluk Filtresi, taşınabilir Akrilik Teleskop ND Filtre Astronomik Teleskop Mercek için Yüksek Performans (52

₺ 288.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Çekim Etkisi : Parlaklığı azaltabilir ve parlamayı azaltabilir, ancak ayın netliğini değiştirmez ve ayın netliğini artırmaz.Geniş uyumluluk : Çeşitli 1.25 inç diyafram astronomik teleskoplar için uygundur.Malzeme : Filtre, iyi ışık geçirgenliğine sahip yüksek çözünürlüklü akrilikten yapılmıştır.Sızdırmazlık Halkası : Alüminyum alaşımlı çerçeve sızdırmazlığı, düşmeyi veya gevşemeyi önlemek için daha iyi sızdırmazlık performansına sahiptir.Ayın daha fazla detayını ve özelliklerini görmek için teleskopu kullanabilirsiniz, bu da çekim efektini daha iyi hale getirir.Özellik : 1. Malzeme : Filtre, iyi ışık geçirgenliğine sahip yüksek çözünürlüklü akrilikten yapılmıştır.2. Sızdırmazlık Halkası : Alüminyum alaşımlı çerçeve sızdırmazlığı, düşmeyi veya gevşemeyi önlemek için daha iyi sızdırmazlık performansına sahiptir.3. Çekim Etkisi : Parlaklığı azaltabilir ve parlamayı azaltabilir, ancak ayın netliğini değiştirmez ve ayın netliğini artırmaz.4. Ayın daha fazla detayını ve özelliklerini görmek için teleskopu kullanabilirsiniz, bu da çekim efektini daha iyi hale getirir.5. Geniş uyumluluk : Çeşitli 1.25 inç diyafram astronomik teleskoplar için uygundur.Nasıl Kullanılır : ND filtresini doğrudan kullanmak için teleskopun 1.25 inç merceğine vidalayın.Şartname : Öğe Türü : Teleskop Ay filtresimalzeme : Alüminyum Alaşım + akrilikürün Rengi : Resim gösterildiği gibiiplik Boyutu : M28.6x0.6mmİnterface Boyutu : 1.25 inç ( astronomik teleskopun 1.25 inç merceğinde kullanılır ) Ağırlık : Yaklaşık. 12g / 0.4 oz Paket Listesi : 1 x ND Filtre1 x Saklama kutusu.

Item Type:
Telescope Moon Filter
Material:
Aluminum Alloy + Acrylic
Product Color:
As Pictures Shown
Thread Size:
M28.6x0.6mm
Interface Size:
1.25 inch ( used on the 1.25 inch eyepiece of the astronomical telescope )
Weight:
Approx. 12g / 0.4oz
Package List:
1 x ND Filter :
1 x Storage Box :

Kategorideki en iyi teklifler..