• Yeni
Glow Karanlık Yıldız ve Ay, Duvar Dekor için Kız Dedroom, koyu Aydınlık Yıldız Çıkartmaları Ev Sanat Duvar Dekor için Kız Çocuk Babys Yatak Odası Oturma Odası(Sarı)
zoom_in

Glow Karanlık Yıldız ve Ay, Duvar Dekor için Kız Dedroom, koyu Aydınlık Yıldız Çıkartmaları Ev Sanat Duvar Dekor için Kız Çocuk Babys

₺ 14.67

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!.Bu öğeyi herhangi bir nedenle iade edebilirsiniz : nakliye ücreti yok.Öğe yeni ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.Dönüşe başlamak için Emirlerinize gidin.İade nakliye etiketini yazdırın.Bu gemi!. Her türlü enerji gün içinde emilir ve depolanır.Geceden aydınlığa!. [Kullanım]kullanılabilir duvar, cellings ve herhangi bir mooth surface.It çocuğun yatak odasında iyi çözülmüş. [Nasıl Çalışır]Ürünlerin ışığı emmesi gerekir.Karanlıkta parlayacak. [Paket İçerir]100 Adet Yıldız + 1 Ay + 100 Çıkartmalar.Dekorasyon için ideal : duvarda ,kapılarda,lambalarda,ev eşyalarında,yatak odası tavanlarında ve pürüzsüz,temiz yüzeylerde.Işığı emebilir ve karanlıkta parlayabilir Parlaklık, çevredeki ortam kararmadan önce çok fazla ışığın emilmesine bağlıdır Malzeme : Plastik Seçilecek Renk : Mavi, Sarı Sınıflandırma : Duvar Talimatları için 1,Lütfen yıldızların güneş ışığını veya LED ışıklarını yeterince emmesine izin verin . 2, Lütfen tüm ışık kaynağını kapatın, böylece oda yeterince karanlık olur ! 3, Lütfen yıldızları pencereye yapıştırmayın, onları karanlık tavana ve duvara yapıştırmanızı öneririz.

Kategorideki en iyi teklifler..