• Yeni
Aıkchı 10 özçekim halka ışık 75 ters katlanır tripod standı ile cep telefonu tutucu uzaktan deklanşör 3 ışık modları 10 parlaklık seviyesi (Siyah)
zoom_in

Aıkchı 10 özçekim halka ışık 75 ters katlanır tripod standı ile cep telefonu tutucu uzaktan deklanşör 3 ışık modları 10 parlaklık seviyesi

₺ 209.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【10 " LED halka ışık】 Her birinde 3 yıldırım modeli ve 10 seviye parlaklık ile (Renk Sıcaklığı 3300-6000 K), bu halka ışık tek elle kolayca açıları ayarlanabilir, kameradaki gölgeleri en aza indirir.Özçekimler, makyaj, canlı yayın, fotoğrafçılık, Youtube video kaydı, fotoğrafçılık, vlog vb.İçin mükemmel ekipman. 【Daha Güvenilir ve Daha Uzun】Piyasadaki benzer ürünleri araştırdıktan sonra, Aikchi devreyi optimize etti / aşırı voltaj koruması ekledi/güç kablosunun malzemesini yükseltti / özelleştirilmiş daha kararlı deklanşör uzaktan kumandası vb.Hepsi halka ışık standımızın size daha iyi bir kullanım deneyimi sunmasını sağlar.Ve daha geniş bir yükseklik aralığıyla (22" ila 67"), bu selfie tripodu ayakta ve otururken farklı yükseklikteki insanların ihtiyaçlarını daha iyi karşılayabilir. 【Daha iyi Fotoğraf Efekti】Ve telefon tutucuyu zil ışığının ortasına yerleştirmek yerine, Aikchi güzellik çekim ışığı tam yüzünüzü daha iyi aydınlatacaktır. *Telefon tutucu tüm i Phone'lar ve 4-6.5" Android cep telefonları ile çalışır.Tripodun depolanması ve taşınması için 20" ye katlanması kolaydır. 【ÖNEMLİ NOT】 Bu halo ışığı 8.66 ft'lik bir USB kablosuyla çalışır. 5 V/2 A çıkışını destekleyen bir güç kaynağı kullandığınızdan emin olun. Işığı dizüstü bilgisayarın USB bağlantı noktasına bağlamanız önerilmez (özellikle diğer USB bağlantı noktaları da meşgul olduğunda).Halka ışığı düşük güç nedeniyle düzgün çalışmayabilir. Ring Halka ışığı aşırı voltaj koruması ile donatılmıştır.6.5 V'den daha yüksek bir güce bağlanırken, ışık açılamaz.5 V / 2 A güç kaynağına geçtikten sonra normal olarak kullanılabilir. 【Compatibility & Bluetooth Remote】Works ile tüm 4-6.5" telefonları, gibi i Phone 12 Mini, 12, 12 Pro, 12 Pro Max, 11, 11 Pro, Pro Max, XS Max, XS, XR, X, 8 Artı, 8, 7 Artı, 7, 6 S Artı, 6 S, SE, 6, vb.Uzaktan kumanda, fotoğraf çekmenizi veya videoları daha kolay başlatmanızı/durdurmanızı sağlar.IOS ve Android uyumludur.

Kategorideki en iyi teklifler..