• Yeni
Dudak Dolgunlaştırıcı Cihazı, profesyonel Güzellik Dudak Dolgunlaştırıcı Aracı Taşınabilir Kullanımlık Dudak Eğitmen ile Silikon Yüzük için Parti Arkadaş(Kırmızı)
zoom_in

Dudak Dolgunlaştırıcı Cihazı, profesyonel Güzellik Dudak Dolgunlaştırıcı Aracı Taşınabilir Kullanımlık Dudak Eğitmen ile Silikon Yüzük

₺ 52.47

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Çamurluk tasarımı】 Dudak dolgunlaştırıcı cihaz mükemmel işçilik ve makul tasarıma sahiptir.Çamurluk üst ve alt dudakları dolgunlaştırabilir. 【Dudakları dolgunlaştırın】 Dudak dolgunlaştırma aleti dudakları birkaç saat dolgunlaştırabilir ve daha iyi sonuçlar elde etmek için tekrar tekrar kullanılabilir ve pratiktir. 【Silika jel malzemesi】 Dudak eğitmeni, herhangi bir yan etkisi olmadan sağlam ve kararlı olan yüksek kaliteli silika jelden yapılmıştır, böylece güvenle kullanabilirsiniz. 【Hızlı ve etkili】 Güzellik dudak dolgunlaştırıcı kullanımı kolaydır ve dudaklara zarar vermeden ve dudak enjeksiyonu veya dudak büyütme olmadan büyüleyici dudaklar oluşturmanıza yardımcı olur. 【Taşınabilir】 Kadınlar için dudak arttırıcı küçük ve hafiftir, saklanması kolaydır ve carry.It her parti veya etkinlikten önce kullanılabilir ve çoğu insan için uygundur.Şartname : Öğe Türü : Dudak dolgunlaştırıcı Cihazı Malzeme : Silikon Paket Listesi : 1 x Dudak Dolgunlaştırıcı Cihazı 1 x Silikon Halka 1 x Manuel.

Kategorideki en iyi teklifler..