• Yeni
Beyaz Renk İnç Dizüstü Ekran Amplifikatör Süper Net Genişleme Braketi Masaüstü Yüksekliği Uygun Katlanır Radyatör Raf 21 İnç (Renk: Beyaz)
zoom_in

Beyaz Renk İnç Dizüstü Ekran Amplifikatör Süper Net Genişleme Braketi Masaüstü Yüksekliği Uygun Katlanır Radyatör Raf 21 İnç (Renk: Beyaz)

₺ 153.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

♦ Büyük boy : ekran boyutu 21 inches.It dizüstü / tablet / cep telefonu için evrensel bir ekran büyütecidir. 14.503 cm (x 319.5 inç). protection Göz koruması : 3-4 kez yakınlaştırın, yüksek çözünürlüklü akrilik Fresnel lens malzemesi kullanın, resim daha net, küçük ekrana uzun süre odaklanmanın neden olduğu rahatsızlığı ve görsel yorgunluğu hafifletin. ♦ Yüksek kaliteli malzeme : ekran büyüteci yüksek çözünürlüklü optik lens malzemesini benimser, ahşap çerçeve braketi çevre dostudur ve çoklu ayarlayabilir perspectives.It ekrandan uzakta 3 D görüşün tadını çıkarabilir. ◆ Güçlü uyumluluk : cep telefonu ekran büyüteci, dizüstü bilgisayar / tablet / cep telefonu ekran büyütecine uygulanabilen yüksek çözünürlüklü zoom optik teknolojisini benimser. gift En iyi hediye : gözlerinizi yakın gözlemden korumaya yardımcı olun.Basit ve şık tasarım, bu ürünü aileniz, arkadaşlarınız, akrabalarınız, film severler ve oyunlarınız için en iyi Noel hediyesi yapar playmates.It ayrıca yaşlıların kitap veya gazete okuması için en iyi Şükran Günü hediyesi.Ürün parametresiürün Adı : Dizüstü Yükselticİmalzeme : ahşap, ithal ultra net optik lens, Özellikler : yüksek çözünürlüklü zoom ekranı, anti-mavi ışık, radyasyondan uzak durun Renk : beyaz/ahşapboyutu : 365 MM*500 MM*30 MM*21 inç*.

Kategorideki en iyi teklifler..