• Yeni
Elektrikli Temizleme Aleti, Su geçirmez Yüz Temizleme Fırçası, Yüz Masajı Temizleme Aleti, Nazik Peeling,Yüz ve Vücut için Derin Temizlik, Altın (Renk: Siyah)
zoom_in

Elektrikli Temizleme Aleti, Su geçirmez Yüz Temizleme Fırçası, Yüz Masajı Temizleme Aleti, Nazik Peeling,Yüz ve Vücut için Derin Temizlik,

₺ 292.80

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1.TAM VÜCUT VE YÜZ TEMİZLEME DENEYİMİNİN KEYFİNİ ÇIKARIN.4 Farklı ataşmana sahip bu IPX6 su geçirmez yüz temizleme fırçası, belirli cilt tiplerinin ihtiyaçlarını mükemmel bir şekilde karşılar, gözeneklerinizi derinlemesine temizleyebilir, ölü hücreleri temizleyebilir ve cildinize nazikçe masaj yapabilir. skin.It yüzünüzü ellerinizle yıkamak kadar naziktir, ancak 10 kat daha etkilidir. 2. 2 HIZLI DÖNEN YÜZ FIRÇASI.Güçlü döner ve farklı ihtiyaçlar için hız seviyesini değiştirmeyi sağlar, nazik temizlik ve pul pul dökülme için daha düşüktür. 3.USB ŞARJ EDİLEBİLİR.Kolayca paslanan AA pillere sahip diğer yüz temizleme fırçalarından farklı olarak, temizleme fırçası şarj edilebilir lityum pillere ve IPX6 su geçirmezliğe sahiptir.Tam şarjdan sonra 2-3 haftaya kadar kablosuz kullanım (günde bir kez 4-5 dakika). 4.BİR DİZİ ATAŞMAN.Eşsiz mükemmel cildinizi anında parlak yapar vücut & yüz ve uyarıcı kan akımı, masaj için metal kafa tasarlanmış.Yüz temizliği için bir pul pul dökülme fırçası, günlük kullanım ve hassas ciltler için bir silikon yüz fırçası, yüzünüzdeki küçük yer için küçük bir silikon fırça. 4'ü 1 arada set, cildinizin ihtiyaçlarına uyum sağlamak için herhangi bir kafayı ayarlayabileceğiniz farklı seçenekler sunar. 5.USB ŞARJ EDİLEBİLİR : USB şarj, Dahili lityum pil, Tam şarj 2 saat sürer ve yaklaşık 3 hafta sürer.Her yere götürmek için çok uygun.AAA pil satın alarak paradan tasarruf edin!.Temizleme fırçası tüm vücut waterproofİmportant Dikkat : 1) masaj kafası su geçirmez ve su ile yıkanabilir 5 V 0,0 Ürün malzeme : silikon, ABSFunction : temizlik, masaj, exfoliating Waterproof seviye Ürün Adı : elektrikli temizlik instrument Cleansing Başkanı : dört yedek heads Rated gerilim : ama kolu ve şarj delik su geçirmez değildir, bu yüzden su dalmış olamaz.Her kullanımdan sonra makineyi kurutmayı ve kuru tutmayı unutmayın.Banyonuz gibi nemli bir alanda bırakılırsa, nem yoğuşma yoluyla içeri girer ve içindeki elektroniklere zarar verir.2) Aldığınızda yüz fırçası çalışmıyorsa, lütfen endişelenmeyin, bu yüz temizleme fırçasının açmak için düğmeye 3 saniye basmaya devam etmesi gerekir.Ve lütfen tamamen şarj olduğundan emin olun.Paket içeriği : 1* pul pul Dökülme Fırçası1* silikon Yüz Fırçası1* masaj Fırçası1* Küçük Silikon Fırça1* USB kablosu1 * elektrikli Yüz Fırçası Temizleme Fırçası Ana Ünite.

Kategorideki en iyi teklifler..