• Yeni
Dosya rafı 3 Katmanlı Örgü mektup Tepsisi Istiflenebilir dosya Tutucu Masası Dosya Sıralayıcısı Masa Aksesuarları Okul Ev Ofis Malzemeleri (Renk: Siyah)
zoom_in

Dosya rafı 3 Katmanlı Örgü mektup Tepsisi Istiflenebilir dosya Tutucu Masası Dosya Sıralayıcısı Masa Aksesuarları Okul Ev Ofis Malzemeleri

₺ 215.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yüksek kaliteli malzeme : Malzeme, kağıt belgeler için metal tepsinin performansını artıran yüksek kaliteli metalden yapılmıştır.Sağlam metal yapı, oksidasyona direnmek için yüzeyde elektrokaplama teknolojisini kullanır ve bu da masa standının servis ömrünü etkili bir şekilde uzatabilir.Sağlam ve dayanıklı : Dosya tepsimiz, güvenli ve çevre dostu, sağlam ve dayanıklı, yüksek kaliteli toz boya ile sağlam pp ağdan yapılmıştır.Kullanışlı ve basit : Bu kozmetik saklama kutusu veya masa tepsisi aletsiz olarak monte edilebilir ve dosya tepsisi rafı, dergi saklama kutusu, kağıt rafı ve posta tepsisi olarak kolayca kullanılabilir.Basit montaj : Bu dosya yöneticisi 10 dakika içinde kurulacak şekilde tasarlanmıştır, böylece artık karmaşık bir yönetici oluşturmak için değerli zaman harcamanıza gerek kalmaz.Büyük kapasite : Masaüstü yöneticisi belgeler, dergiler, kitaplar, gazeteler, dizüstü bilgisayarlar, not defterleri vb.Gibi birçok şeyi saklayabilir.Ürün ismi : siyah, mavi Foldermaterial : metal Color : 1 : Uzunluğu BOYUTLAR/*10.2 Genişliği 33.8 CM/*13.3 BOYUTLAR/10.2 İNFeatures : hafif, montajı kolay, strong Function : mağaza dergiler, belgeler, yayınlar, Yükseklik, pencilsnotes : white Size. Satın almadan önce, boyut ve renk kontrol edin.2. Ürün fotoğraflarında gösterilmeyen öğeleri hariç tutun.3. Farklı monitörler nedeniyle hafif renk farkı olabileceğini lütfen unutmayın, lütfen anlayın.4. Bu manuel bir ölçüm olduğundan, lütfen 0-3 cm'lik bir farka izin verin, teşekkür ederim.5. Bizim dükkan stilleri ve renkleri çeşitli vardır, benim dükkana giriş yapabilirsiniz.6. Size daha iyi ürün ve hizmetler sunabilmemiz için paylaşımlarınızı ve geri bildirimlerinizi bekliyoruz.Mutlu bir hayat diliyorum.

Kategorideki en iyi teklifler..