• Yeni
MTQLX Crossbody Kılıf ile Uyumlu Samsung Galaxy S20 Lite / S20 FE 4G / 5G Mermer Ekleme TPU Cep Telefonu Cep Kapak Tutucu ile Boyun Kordon Kordon Askısı Koruyucu Kapak için Kadın( Mavi ve Yeşil )
zoom_in

MTQLX Crossbody Kılıf ile Uyumlu Samsung Galaxy S20 Lite / S20 FE 4G / 5G Mermer Ekleme TPU Cep Telefonu Cep Kapak Tutucu ile Boyun Kordon

₺ 59.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【UYUMLULUK】 : Samsung Galaxy S20 Lite/ S20 FE 4 G/5 G ile uyumludur .Lütfen telefon modelinizi onaylayın.Teşekkür!. 【CONVENİENT STRAP】 : Boynunuza veya crossbody'inize manolya tasarımlı bu kordon kılıfını takın, böylece telefonunuz her zaman yanınızda güvende olur.TPU : TPU : Kılıf, telefonunuzu darbelere ve çizilmelere karşı koruyabilen tıbbi sınıf yumuşak koruyucu plastikten yapılmıştır.Benzersiz desenler, alışveriş yaparken, eğlenirken ve eğlenirken size daha fazla çekicilik katacaktır. party.In ayrıca, aynı zamanda arkadaşlar için iyi bir hediye. 【DÜZ ASILI】 : Kasadaki bir bağlantı noktasıyla, geleneksel kordon kayışlarından daha kararlıdır. 【KULLANIMI KOLAY】 : Kullanıcı arayüzüne, kamera lensine, kulaklık jakına, hoparlöre ve mikrofona tam erişim.Kasayı çıkarmadan şarj etmenizi sağlar.Detaylar UYUMLULUK : Samsung Galaxy S20 Lite ile uyumlu / S20 FE 4 G / 5 G. kullanımı KOLAY : tam erişim kullanıcı arayüzü, kamera lens, kulaklık jakı, hoparlör ve mikrofon.Kasayı çıkarmadan şarj etmenizi sağlar.KULLANIŞLI KAYIŞ : Boynunuza veya crossbody'inize manolya tasarımlı bu kordon kılıfını takın, böylece telefonunuz her zaman yanınızda güvende olur.TPU : Kılıf, telefonunuzu darbelere ve çizilmelere karşı koruyabilen medicalgrade yumuşak koruyucu plastikten yapılmıştır.DÜZ ASILI : Kasadaki bir bağlantı noktasıyla, geleneksel kordon kayışlarından daha kararlıdır.NOT : Bu dava bir oyuncak değildir uzun kayış, küçük çocuklar için boğulma riskidirdoğum kapsamı. Samsung Galaxy S20 Lite/ S20 FE 4 G/5 G ile uyumlu 1x Boyun Kılıfı.S servisinden sonra : YTM0yi şirketimiz, malların alınmasından memnun değilseniz, size iade ve değişim hizmetleri için hiçbir neden sunmayacağımıza ciddiyetle söz verir.Size günde 24 saat yüksek kaliteli hizmetler sunmak için özel bir satış sonrası servisimiz var.Diğer cep telefonu kılıfı modellerine ihtiyacınız varsa, lütfen arama çubuğunda MTQLX Samsung Galaxy S20 Lite/ S20 FE 4 G/5 G telefon modelini arayın, beğendiğiniz stiller var.

Kategorideki en iyi teklifler..