• Yeni
IFYOO V-one Kablolu USB Oyun Denetleyicisi Gamepad Joystick PC Dizüstü Bilgisayar için (Windows XP/7/8/10) & Steam & Android & PS3- [Mavi, OTG] (Yenilendi)
zoom_in

IFYOO V-one Kablolu USB Oyun Denetleyicisi Gamepad Joystick PC Dizüstü Bilgisayar için (Windows XP/7/8/10) & Steam & Android & PS3- [Mavi,

₺ 220.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Uyumluluk】 Destek PC Dizüstü Windows XP/7/8/10 & Play Station 3 (PS3) ve Buhar. 【Android için Uyumluluk】Destek Android Cep Telefonu/Tablet/TV/Kutu (sistem sürümü 4.0 veya üstü ve cihaz OTG işlevini tam olarak desteklemelidir).Tip-C veya Mikro USB bağlantı noktasına sahip Android cihaz için bir OTG adaptör veya kablo kullanmanız gerekir. 【Tak ve Çalıştır】 Sadece Xınput modunu destekleyen PC oyunları / Android modunu destekleyen Android mobil oyunlar / Sation Oynat 3. Windows XP dışında sürücüleri yüklemeye gerek yoktur. 【Ürün Özelliği】 Çok modlu : Xinput ve Dinput ve Android ve PS3 / Titreşim Geri Bildirim Fonksiyonu / JD-SWTİCH Fonksiyonu / TURBO Fonksiyonu. 【Notice】Bu USB Kablolu PC Denetleyici Gamepad desteklemiyor Xbox 360 / Xbox One / Mac OS / PS4.

Kategorideki en iyi teklifler..