• Yeni
Gaggia Brera Süper Otomatik Espresso Makinesi Gümüş. Pannarello, Latte ve Cappuccino İçecekleri için Köpürüyor. Önceden Öğütülmüş veya Bütün Fasulye Kahvesinden Espresso.
zoom_in

Gaggia Brera Süper Otomatik Espresso Makinesi Gümüş. Pannarello, Latte ve Cappuccino İçecekleri için Köpürüyor. Önceden Öğütülmüş veya

₺ 1347.00

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

SÜTLÜ içecekler için KÖPÜRTME : Kapuçinolar için Pannarello değnek köpürtme bu süper otomatik, ileri teknolojiden tam olarak yararlanır ve endüstrinin ağır ağırlıklarıyla ayak parmağına gitmesine izin verir.Gövde Malzemesi : Paslanmaz Çelik / Plastik.Buhar Değnek Hareket Tipi : Döner.Gaggia Brera, espressodan kapuçinoya kadar her şeyi yapabilen kompakt bir süper otomatik espresso ve kahve makinesidir.Pannarello değnek, sütünüzü pürüzsüz ve kadifemsi olana kadar buharla köpürtmenizi ve köpürtmenizi sağlar, latteleri doldurmak veya sıcak yapmak için mükemmeldir cocoa.At önden yüklemeli bir çöp çekmecesi ve su haznesi ile sadece 12.4” olan Gaggia Brera, mutfak dolaplarınızın altına kolayca kayabilir ve tezgah için bol miktarda alan bırakabilir. yedek.

Kategorideki en iyi teklifler..