• Yeni
ZYF Elektrikli Tekerlekli Sandalye Elektrikli Tekerlekli Sandalye, Katlanabilir, Çelik Tekerlekli Sandalye, Dayanıklı, Yaşlı, Engelli, Orta Yaşlı için kullanılabilir (Boyut: Lityum Pil)
zoom_in

ZYF Elektrikli Tekerlekli Sandalye Elektrikli Tekerlekli Sandalye, Katlanabilir, Çelik Tekerlekli Sandalye, Dayanıklı, Yaşlı, Engelli,

₺ 49.50

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

●Fonksiyon : Koltuk katlanabilir ve Arka tekerlek şişirmesi daha şok emicidir,Maksimum kilometre sayısı : 25. ●Kendi boyutu : uzunluk : 115 cm, genişlik : 63 cm, yükseklik : 130 cm. 40cm ● katlanır boyutu : uzunluk : 115cm genişlik : 75cm, yükseklik : . ●Malzeme : Karbon çeliği (ana gövde), PU (ön ve arka lastikler), Nefes alabilen örgü (koltuk). ●Kendi ağırlığı : Kendi ağırlığı 40kg maksimum yük kapasitesi / yakl. 120kg, 48 cm arka tekerlek çapı.K & KHello, dükkana hoşgeldiniz, ben mutlu bir alışveriş diliyoruz!1. Açık ve kapalı yaşlı ve özürlü wheelchairs2 için. Sırtlık geriye doğru ayarlanabilir ve yarım uzanabilir veya uzanabilir3. Taşıması kolay, binilebilir ve arabanın bagajına kolayca yerleştirilebilir.Valizini taşıyormuş gibi hareket ettirebilirsin.4. Seyahat için uygun, açık, ofis, süpermarket, okul, hastane, restoran, vb.5. Pil açıklaması12a kurşun pil 9 kg 15 km 20 A kurşun pil 15 kg 23 km 12 A lityum pil 3.8 kg 15 km 20 A lityum pil 4.3 kg 25 km, daha büyük kapasiteli bir bataryaya ihtiyacınız var, lütfen mesaj bırakın6. Herhangi bir ürün kalitesi sorununuz varsa, lütfen zamanında bizimle iletişime geçin, size cevap vereceğiz ve 24 saat içinde halledeceğiz.

Kategorideki en iyi teklifler..