• Yeni
TTnfeıneo USB Elektrikli Diş Fırçası İçme Kaybı Şarj Tel ile 2 Fırça Kafaları Temizleme 5 Modları Derin Temiz Taze Nefes Sağlıklı Gülümseme için Yetişkin (Pembe)
zoom_in

TTnfeıneo USB Elektrikli Diş Fırçası İçme Kaybı Şarj Tel ile 2 Fırça Kafaları Temizleme 5 Modları Derin Temiz Taze Nefes Sağlıklı Gülümseme

₺ 83.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【2 FIRÇA kafası 6 ay DAYANIR】 Elektrikli diş fırçaları 2 adet değiştirilmiş diş fırçası başı(toplam 2 fırça kafası) ile birlikte gelir. Her fırça kafası temiz ve hijyenik tutmak için koruyucu bir kapak ile birlikte gelir!Her fırça kafası 3 aya kadar sürer, Kesinlikle hepiniz için ideal bir seçimdir. 【37000 VPM YÜKSEK TİTREŞİM】 Gelişmiş yüksek teknolojiye sahip şarj edilebilir elektrikli diş fırçası, lekeleri etkili bir şekilde temizlemek için dakikada 37.000 yüksek hızlı titreşim sağlar! 10 X Temizleme Etkisi daha manuel diş fırçası ve 3 X daha sıradan Güç elektrikli diş fırçası. Dişleri beyazlatmak için 7 gün ve Daha Sağlıklı Dişler için 14 GÜN. 【 5 KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ MOD ve GÜÇ HATIRLATICISI】 Elektrikli diş fırçaları 5 modu destekler : Temizleme, Beyaz, Lehçe, Yumuşak ve Bakım modu, yüzey lekelerini çözmek için frekansı tersine çevirerek yerine getirilir.Ve masaj modları, kan dolaşımını ve diş eti sağlığını iyileştirmek için dokuya pürüzsüz mikro patlamalar sağlar. 【2 dakikalık akıllı ZAMANLAYICI】 Güç elektrikli diş fırçaları Dahili 2 dakikalık diş fırçalama zamanlayıcısı, diş hekiminin önerdiği süreye ulaşmanızı teşvik eder ve her 30 saniyede bir aralıklı duraklama ile, her zaman bir Sağlık fırçalama alışkanlığını teşvik etmek için fırçalama alanını ne zaman değiştireceğinizi size bildirir.Yerleşik gelişmiş özellikleriyle sonik diş fırçasını modern zamanlara taşıyor. 【SEYAHAT İÇİN MÜKEMMEL ORTAK】 - Sadece 5 saat tam şarj olduktan sonra 60 gün sürer.Tüm diş fırçası su ile güvenle durulanabilir.Ayrıca banyoda veya duşta güvenle fırçalayabilirsiniz.Şartname : Ürün rengi : şekilde gösterildiği gibiöz Ellikler : 1. gıda sınıfı fırça, anti-düşme, anti-saçılma, yuvarlama işlemi tedavisi2. Beş titreşim modu (temizleme modu, beyazlatma modu, parlatma modu, yumuşak mod, bakım modu)3. Tüm vücut IP65 su geçirmez tasarımdır, vücut su yıkama ve köpürmeye dayanabilir ve performansını etkilemeden kısa bir süre suya konabilir.Dahil : Elektrikli Diş Fırçası x1 Brush kafa x2şarj hattı x1.

Product color:
As shown in the figure
Features:
1. food-grade brush, anti-falling, anti-scattering, rounding process treatment :
2. Five vibration modes (cleaning mode, whitening mode, polishing mode, soft mode, care mode) :
3. The whole body is IP65 watertight design, the body can withstand water washing and foaming, and can be put into the water for a short time without affecting its performance. :
Inclusion:
Electric Toothbrush x1 :
Brush head x2 :
Charging line x1 :

Kategorideki en iyi teklifler..