• Yeni
APQ Paketi 50 Köşebentli Poli Çanta 6 x 3 x 12. Bulutlu Polietilen Torbalar 6x3x12. 2 Mil. Genişletilebilir Yan Köşebent Torbaları. Endüstriyel, Yemek Servisi, Sağlık İhtiyaçları için Açık Uçlu Çantalar.
zoom_in

APQ Paketi 50 Köşebentli Poli Çanta 6 x 3 x 12. Bulutlu Polietilen Torbalar 6x3x12. 2 Mil. Genişletilebilir Yan Köşebent Torbaları. Endüstriyel,

₺ 29.22

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

50 KÖŞEBENTLİ POLİ ÇANTA paketi 6 "x 3 " x 12", düzensiz tek boyutlu ürünlerin ambalajlanması, nakliyesi ve depolanması için hafif bir çözüm olan baskısız şeffaf torbalardır.Bu saklama torbaları düşük yoğunluklu polietilenden yapılmıştır ve geri dönüştürülebilir.Yan köşebentli poli torbalar 2 Mil kalınlığa sahiptir.Açık renk, biraz bulutlu görünebilir.ÜSTÜN KALİTE : Tüm köşebent torbalarımız, insan tüketimine yönelik ürünlerle temas için USDA spesifikasyonlarını karşılayan %100 bakire Düşük Yoğunluklu Polietilen reçineden yapılmıştır. 2 mil yan köşebentli plastik torbaların her iki tarafında genişletilebilir bir kıvrım vardır.Yan köşebentler, büyük veya düzensiz boyutlu öğeleri barındıracak şekilde genişler.Köşebentli poli torbaların baskısı yoktur ve ürünlerin kalitesini göstermek için etkileyici netliğe sahiptir.AĞIR HİZMET TİPİ : Plastik genişletilebilir Torbalar darbelere (kolayca yırtılmaz), neme (su geçirmez) ve kimyasallara (birçok tehlikeli maddeye dayanabilir) karşı dayanıklıdır.UYGUN MALİYETLİ : Toplu paket şeffaf plastik köşebent tarzı çantalar, müşterinizin taşıma ihtiyaçlarını karşılamak için en makul paketleme çözümlerinden biridir.Pratik ve bütçeye uygun olan bu toptan plastik torbalar, yiyeceklerden ekipmana ve parçalara kadar çeşitli ürünleri depolamak için mükemmeldir.UYGULAMA : Çantanızın sadece kutunuzun veya ürününüzün şekline uyması gerektiğinde, körüklü torbalar stok esnek ambalajında iyi ve uygun fiyatlı bir seçenektir.Dökme gıdalar, unlu mamuller, şekerler ve çok parçalı ürünler için mükemmel olan köşebent gıda sınıfı torbalar.Polietilen torbalar, endüstriyel, gıda hizmeti ve sağlık uygulamaları için depolama ve organizasyonu kolaylaştırır.

Kategorideki en iyi teklifler..