• Yeni
Woder WD-D-20M-ADV Hem Sedimantasyon Öncesi hem de Gelişmiş Filtrasyon Su Filtresi-Tortu, Kum, Ölçek, Klor, Ağır Metaller ve Kötü Tat Giderme-ABD Yapımı (Paslanmaz Çelik)
zoom_in

Woder WD-D-20M-ADV Hem Sedimantasyon Öncesi hem de Gelişmiş Filtrasyon Su Filtresi-Tortu, Kum, Ölçek, Klor, Ağır Metaller ve Kötü Tat

₺ 464.52

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

ABD'de üretilmiştir-SIHHİ tesisat GEREKTİRMEZ-ABD mutfak ve banyo lavabolarının altındaki standart 3/8” su vanalarına uyan 'Doğrudan Bağlantı' hortumları ile birlikte gelir.3/8 " Doğrudan Bağlantılı Paslanmaz Çelik Hortumlar, lavabonuzun altındaki mevcut soğuk su vanasına ve musluk gövdesine doğrudan monte edilmek üzere üretilmiştir.Yedek Kartuşlar : 1. aşama WD-20 M-REP (ASIN B08 BZNDT4 P). 2. aşama WD-S-8 K-REP (ASIN B08 BZMN7 B1).WQA GOLD SEAL SERTİFİKALI KARTUŞ-WD-8-5 K Kartuş (2.Kademe Kartuş), WQA tarafından Klor, tat, koku için NSF/ANSI 42'ye ve 8.480 Galonluk test verileriyle doğrulanmış ve doğrulanmış kurşunsuz uyumluluk için NSF/ANSI 372'ye onaylanmıştır.-SEDİMANTASYON VE GELİŞMİŞ FİLTRELEME - BÜTÜN EV FİLTRASYON SİSTEMİ OLMAYAN EVLER İÇİN İDEAL SU FİLTRESİ - Fiziksel kirleri Temizler, Sabit Ölçek, Pas ve Korozyon, Tortu, hakkında herşey Partiküller, Kir, Silt ve İnce Kum, Kurşun, Ağır metaller, Klor, Cıva, PFCs, TMHs, VOC, Glyphosate, 6 Krom, Trihalometanlar, deterjan, bulanıklık, kötü kokuları ve tatları HEM de ÖNCESİ İÇİN.UYGUN MALİYETLİ UNDERSİNK FİLTRASYON ÇÖZÜMÜ-Woder WD-D-20 M-ADV-DC, düşük fiyat, kalite ve daha uzun ömürün rakipsiz bir kombinasyonuna dayanarak mevcut en iyi değeri sunmak için fiyatlandırılır.GELİŞMİŞ SEÇİCİ FİLTRASYON TEKNOLOJİSİ-Temel mineralleri korurken kirleticilerin %99.9'unu temizler.ULTRA YÜKSEK KAPASİTE-1. Aşama WD-20 M-REP (Kapasite sedimantasyon seviyelerine bağlıdır). 2. Aşama WD-S-8 K-8,480 Galon. (Kapasite yerel belediye su kalitesine bağlıdır).Akış Hızı : 1.5 GPM @65psig.KOLAY KURULUM-SIHHİ tesisat GEREKTİRMEZ - Hızlı KARTUŞ DEĞİŞİMİ-Sistem otomatik kapanma vanaları ile birlikte gelir.

Kategorideki en iyi teklifler..