• Yeni
209925 Doğrudan Fabrika Yedek Parça Tamir Takımları SIM Kart Tepsi + NM Kart Tepsi için Huawei Nova 6 SE (Siyah) Cep Telefonu Yedek parça (Renk: Yeşil)
zoom_in

209925 Doğrudan Fabrika Yedek Parça Tamir Takımları SIM Kart Tepsi + NM Kart Tepsi için Huawei Nova 6 SE (Siyah) Cep Telefonu Yedek parça

₺ 53.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Gönderi geldiğinde,lütfen önce paketin iyi durumda olup olmadığını kontrol edin, sonra lütfen açın.Tüm akıllı telefonlar gönderilmeden önce tek tek %100 test edilmiştir。.Herhangi bir sorunuz varsa, lütfen aldıktan sonra bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.Herhangi bir sorun bulursanız, lütfen önce bize resim göndermekten çekinmeyin.Müşteri hizmetleri sağlanacaktır.Her zaman düşük fiyatlar ve iyi kalite elde etmek için çalışıyoruz ve sigortalı ve iade hizmeti sözü verdik.Cep telefonu aksesuarlar Imobil telefon aksesuarlarıyüksek kaliteli smartphone onarım aksesuarlarıön kırık one1 için yedek parçalar. Huawei Nova 6 SE için SIM kart tepsisi + NM Kart Tepsisi.2. Kırık veya çalışamaz olanı değiştirin.3. Her madde göndermeden önce iyi durumda kontrol ve olmuştur.4. Tamamen zinde ve çalışıyor.5. Profesyonel kurulum şiddetle tavsiye edilir.Yedek parçaların değiştirilmesi sırasında neden olabileceğiniz cep telefonunuzda/cep telefonunuzda meydana gelebilecek herhangi bir zarardan sorumlu olmayacağız.

Kategorideki en iyi teklifler..