• Yeni
OUMIFA Radyasyon Koruma Takım Elbise, Anti-Radyasyon Hamile Giyim, Gümüş Elyaf Yelek, Aletleri Radyasyon Koruma Ev Rahat Giyim, Lacivert MU415 (Renk: Mor)
zoom_in

OUMIFA Radyasyon Koruma Takım Elbise, Anti-Radyasyon Hamile Giyim, Gümüş Elyaf Yelek, Aletleri Radyasyon Koruma Ev Rahat Giyim, Lacivert

₺ 233.31

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

EFFİCENCY ETKİNLİK : Büyüyen Bebek için Radyasyon Koruyucu Kapak Koruması.Cep telefonlarından, wi-Fi'den, dizüstü bilgisayarlardan gelen radyasyonu engeller 99.999% effectiveness.It akredite laboratuvar tarafından test edilir.Hamilelik sırasında bebeğinizi radyasyona maruz kalma riski en yüksek olduğunda koruyun. Fabric Nefes Alabilen Kumaş : Bu hamile koruma kıyafetleri Naylon + naylondan (gümüş elyaf dahil) yapılmıştır, yumuşak, nefes alabilir, ince işçilikle hafiftir.Yazın bile sıcak hissetmezsin. PROTECTION 5 G KORUMA : 10ghz'de 39.7 d B emf koruması!Yüksek frekanslı 5 G radyasyona karşı korunmaya yardımcı olacaktır.Wi-Fi'den, Hücre Kulelerinden, Kablosuz Telefonlardan, Akıllı Sayaçlardan ve Daha Fazlasından Koruyan Yüksek Performanslı Emf Yatağı.wi-fi, 2g, 3g, 4g ve 5g Telefon Direği Radyasyonuna Karşı Aşırı Koruma. ♦ Özellikler : Dayanıklı, Yıkanabilir, Yumuşak ve Esnek , Çok hafif ,Havaya geçirgen, katlanabilir ,Anti-radyasyon(RF/EMI/EMF/LF engelleme ve topraklama),Anti-elektrostatik/ESD ,Vücuda iyi ve sağlıklı.Not : makine, çamaşır suyu veya kuru temizleme ile yıkamayın. ✔ Sizi ve Ailenizi Koruyun : koruma kumaşı sizi TV, bilgisayar, yönlendirici, cep telefonu ve diğer elektrikli ev aletlerinin radyasyonundan uzak tutabilir ve sizi ve ailenizi korumak için güvenli bir ev sağlar.Özellikler : Gümüş elyaf kumaş düşük yüzey direncine ve iyonlaştırıcı olmayan radyasyonun etkili bir şekilde korunmasına sahiptir.Bu kumaş yumuşak dokunuş ve skin-friendly.It güvenli, toksik olmayan ve yan etkileri yoktur.İyi iletkenliğe sahiptir ve dokunmatik ekran eldivenlerinde, kozmetik makinelerinde ve akıllı giyilebilir giysilerde kullanılabilir.Güçlü anti-elektromanyetik yetenek, 30 M-3000 M bandında 44 DB-76 DB koruma oranına sahiptir.Radyasyondan korunma perdeleri veya sivrisinek ağları için ideal bir kumaştır.★ Paket İçeriği : 1 XAnti-radyasyon göbek bandı★ Bakım ve temizlik : 1. Gümüş elyaf radyasyondan korunma giysisi maden suyu veya soğuk su ile yıkanmalıdır (su ve azot ile gümüşe verilen zararı azaltır).2. Nötr bir deterjan çözeltisi kullanın ve hafifçe yıkayın gently.It yanlış yıkamayı önlemek ve etkiyi etkilemek için mümkün olduğunca az yıkamanız önerilir. 3. Lokal oksidasyonu önlemek ve renk sapmalarına neden olmak için giyilmediğinde mühürlenmesi ve saklanması önerilir.

Kategorideki en iyi teklifler..