• Yeni
Elektrikli Toz Toplayıcı Sondaj Vakum Eleme Elektrikli Süpürge İle 2 Toz Torbaları 1 El Yastık Dıy Kuaförlük Araçları
zoom_in

Elektrikli Toz Toplayıcı Sondaj Vakum Eleme Elektrikli Süpürge İle 2 Toz Torbaları 1 El Yastık Dıy Kuaförlük Araçları

₺ 504.54

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

100 % yeni ve yüksek kaliteli, profesyonel tırnak araçları tırnak teknisyenleri için.Güçlü bir fan, masaüstünüzü temiz tutarak tırnaklarınızdan veya parlatma işleminizden toz toplar.Paket, değiştirilebilen ve temizlenebilen bir toz torbası içerir.Güçlü bir sessiz motorla, tırnak tozu temizleyici sessiz bir motora park edilir ve toz toplarken sessiz ve rahat bir profesyonel atmosfer sağlar.Tırnak masası, profesyonel güzellik kulübü, salon, kişisel için uygundur, paket 1 tırnak silgi, 2 toz torbası, 1 el yastığı içerir.şartname : Proje Tipi : Tırnak Ekipmanları Konsantre güç : 22 watt Voltaj : 100-240 V. Fan hızı : 4000 rpm'ye kadar malzeme : plastik Basik ürün kalite sertifikası : CEcolor : White Size : yaklaşık 30.1 * 15.2 * 16.4 cmnot : 1. Projenin gerçek rengi, ekranın parlaklığı ve ekranın parlaklığı gibi birçok faktörün neden olduğu web sitesinde görüntülenen görüntüden biraz farklı olabilir.Işık.2. Lütfen ölçüm verilerinin biraz önyargılı olmasına izin verin.3. el yastıkları çeşitli renklerde mevcuttur ve rastgele gönderilir.Istediğiniz renk varsa, lütfen bize ulaşın.istemi : 1. Aşırı yük koruma cihazı : Dahili aşırı gerilim, akım, güvenli kullanım, toz torbası yoğunluğu ılımlı, çevre dostu ve dayanıklı, yedek2. Çocukların ürünü yalnızca uygun talimatlar verildiğinde gözetim altında kullanmasına izin verilir.3. Bu ürünü ıslak veya nemli yerlerde kullanmayın.fark.

Project Type:
Nail Equipment
Rated power:
22 watts
Voltage:
100-240 V.
Fan speed:
up to 4000 rpm
material:
plastic
Basic product quality certification:
CE
color:
White
Size:
about 30.1 * 15.2 * 16.4cm
1. The actual color of the project may differ slightly from the image displayed on the website, which is caused by many factors, such as the brightness of the display and the brightness of the display. Light. :
2. Please allow the measurement data to be slightly biased. :
3. hand pillows are available in a variety of colors and are sent randomly. If you have the color you want, please contact us. :
prompt:
1. Overload protection device:
Built-in over voltage, current, safe use, dust bag density is moderate, environmentally friendly and durable, spare
2. Children are allowed to use the product under supervision only when appropriate instructions are given. :
3. Do not use this product in wet or humid places. :
difference. :

Kategorideki en iyi teklifler..