• Yeni
Derz Kaliperleri Bölücüler,Deri İşleri için 200mm / 7.9 inç Profesyonel Pusula,Aralık Göstergesi, Kazançlı, Çelik,Ağaç İşleri, Metal İşleri için İdeal Pusula,, (Aicosineg)
zoom_in

Derz Kaliperleri Bölücüler,Deri İşleri için 200mm / 7.9 inç Profesyonel Pusula,Aralık Göstergesi, Kazançlı, Çelik,Ağaç İşleri, Metal

₺ 46.77

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Dimension】 - Malzeme : Karbon Çelik; Aralığı : 200mm / 7.9-inç. 【Yüksek Kalite】- Yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmış, dayanıklı, doğru ve uzun servis ömrü sağlar. 【Multıfunctıon】 - Ağaç işleme,metal işleme,deri işleme,çizim veya mekanik kazıma,deri işaretleme ve daha fazlası için idealdir.Çapları ölçerken bölücü olarak kullanın. 【Tasarım】 - Kanatlı pusula ayarlanabilir ve kilitlenebilir, tekrarlama için hızlı ve dayanıklı kilitlenebilir ayar measurements.It çizim ve çizim için sorunsuz çalışır. 【Uygulama】- Deri pusula bir çizim aracı olarak kullanılır ve çapı ölçmek veya doğru bir şekilde ölçmek için uygundur reproducing.It delme ve dikmeden önce işaretleme çapını tekrar tekrar ölçmek ve net ve doğru bir çizgiyi işaretlemek için iyidir.Utoolmart Profesyonel Pusula İşaretleme Araçl Arıaçıklama* Yüksek kaliteli karbon çeliğinden yapılmış, dayanıklı, doğru ve uzun servis ömrü sağlar.* Kanatlı pusula ayarlanabilir ve kilitlenebilir, tekrarlanan ölçümler için hızlı ve dayanıklı kilitlenebilir ayar.* İnce öğütülmüş nokta yanlışlıkla kaymaz.Sağlam perçin eklem yapısı, kullanım sırasında bacakların hareket etmesini önler.* Ağaç işleme,metal işleme,deri işleme,çizim veya mekanik kazıma,deri işaretleme ve daha fazlası için idealdir.Çapları ölçerken bölücü olarak kullanın.* Deri pusula bir çizim aracı olarak kullanılır ve çapı ölçmek veya doğru bir şekilde çoğaltmak için uygundur.Delme ve dikmeden önce işaretleme çapını tekrar tekrar ölçmek ve net ve doğru bir çizgiyi işaretlemek için iyidir.Teknik parametrelerteknik parametrelerürün adı : Malzeme : Karbon çelikuzunluk ≤ 200mm / 7.9-inçkullanım için yapılaruzay göstergeleri genellikle el yapımı deri aletlerden biri olan işaretleme çizgilerini çizmek için kullanılır. 1. Kullanmadan önce, ucu zımpara şeritleri veya daha kaba zımpara kağıdı ile zımparalamanız önerilir, böylece deriyi çizmeniz kolay olmaz. 2. Yeni ürünün yüzeyi pas önleyici yağ ile kaplanmıştır, cildin kirlenmesini önlemek için kullanmadan önce silinmesi önerilir 3. Paslanmayı önlemek için uzun süre kullanılmazsa lütfen biraz pas önleyici yağ uygulayın İçerik1 x Pusula.

Kategorideki en iyi teklifler..