• Yeni
HealthyLifeUS Silikon bulaşık eldivenleri Kullanımlık kaymaz ısıya dayanıklı Mutfak Banyo Araba Yıkama Pet büyük 240g kalın 1 Çift (Yeşil)
zoom_in

HealthyLifeUS Silikon bulaşık eldivenleri Kullanımlık kaymaz ısıya dayanıklı Mutfak Banyo Araba Yıkama Pet büyük 240g kalın 1 Çift (Yeşil)

₺ 35.94

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

* Çok fonksiyonlu temizlik eldiveni : Mutfak eşyaları, bulaşıklar, bardaklar, bardaklar, meyve ve sebzeleri temizlemek için kullanılır; banyo, yatak odası, araba, evcil hayvan kılı temizliği; evcil hayvan bakımı vb. * Güvenlik, sağlıklı ve verimli : Gıda sınıfı ve kokusuz saf silikon malzeme; Bulaşıkları temizlemesi kolay uzun fırça; 220°C'ye (400°F) kadar ısıya dayanıklı; kolay şekillendirme ve artık kokmuş süngerlere gerek yok. * Premium Dayanıklı ve kullanışlı : kaymaz tasarım; bilek alanı takviyesi kırılmaya karşı dayanıklı; yumuşak fırça hiçbir şeyi çizmez. * Boyut ve ağırlık : Standart beden çoğu erkek veya kadına uyar; malzeme kalındır ve her bir eldiven çifti yaklaşık 240g'ye ulaşır ve çok yumuşaktır. * Hızlı Temizlik : Asılı delik tasarımı ile hızlı doğal kurutma; eldivenler kaynar su ile temizlenebilir. 1.Ürün boyutu : Ergonomi tasarımı, 13.5 inç L * 6.3 inç W. 2 ile erkeklerin veya kadınların çoğuna uyar.Ürün ağırlığı : 1 çift eldiven ağırlığı kalın silikon malzeme ile yaklaşık 240g'ye ulaşır. 3.Dayanıklı, kullanışlı ve maliyet tasarrufu : yüksek yoğun fırça kafalarına sahip 10mm uzunluğunda fırça, yıkadığınız küçük alanları kaldırabilir.Kolay köpürme, hızlı temizleme özelliği ile diğer kokmuş süngerlerden kurtulabilirsiniz. 4.Çok fonksiyonlu eldivenler : -40°C'den (-104°F) 220°C'ye (400°F) kadar sıcaklığa dayanıklıdır.Ayrıca, güçlü su geçirmezlik özelliği birçok senaryoda, mutfak eşyalarında, banyoda, yatak odasında, evcil hayvan bakımında, araba yıkamada vb.Kullanılabilir. 5.Meyve ve sebzeleri temizlemek için kullanılabilen FDA gıda sınıfı saf silikon malzeme. 6.Temizleme ve depolama : Eldivenler akan su ile kolayca ve hızlı bir şekilde temizlenebilir veya kaynar suda temizlenebilir.Kanca tasarımı yerden tasarruf sağlar ve hızlı kurur. 7.Hatırlatmalar : Keskin şeyleri temizlerken eldivenlerin hasar görmesi kolaydır.Bazen bardakları ve bulaşıkları temizlerken eldivenler hafifçe kaymaktadır.Silikon bulaşık yıkama eldivenleri ev işlerinizi daha konforlu, emniyetli ve verimli hale getirir.Farklı senaryolarda daha fazla eldiven seçebilirsiniz.

Kategorideki en iyi teklifler..