• Yeni
Amberbaby Deniz Çayırı Saklama Sepetleri, Rattan Meyve Sepeti Yaratıcı Saman Depolama Sepeti Oturma Odası Dekorasyon Depolama Sepeti Ekmek Sepeti Ev Sebze Sepeti, Enkaz Depolama Sepeti(Renk: A)
zoom_in

Amberbaby Deniz Çayırı Saklama Sepetleri, Rattan Meyve Sepeti Yaratıcı Saman Depolama Sepeti Oturma Odası Dekorasyon Depolama Sepeti

₺ 79.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

?El dokuması : doğal malzemeler,el dokuması, geleneksel işçiliğin sevgisinden türetilmiş, odayı düzenlemek için bu sepeti kullanmak harika bir şey. ?Çok yönlü ürünler : Giyim, aksesuar,güzellik ürünleri, mektuplar,kağıt ve genel ev eşyaları dahil olmak üzere her türlü eşyayı saklamak için idealdir.Ekmek,şeker,bisküvi, parmak gıdalar,meyve,sebze,gıda, görüntüler ve diğer çeşitli yiyecek için İdeal. ?Kullanışlı ve pratik : Manuel işçiliği, özel ince örgü yöntemi,dayanıklı, güzel ve pratik, saplı. ?Güvenli Seçim : Bu ekmek sepeti, yiyecekleri sağlıklı tutmak için güvenli doğal malzemelerden yapılmıştır.Bu sepetleri kullanırken, pürüzsüz örgüleri ellerinizi yaralanmalara karşı korur. ?Hizmet garantisi : Herhangi bir nedenle satın alma işleminden tamamen memnun değilseniz-ürün hasar görürse, teslimat hasar görürse veya fikrinizi değiştirseniz bile-sadece bize bildirin ve paranızı değiştireceğiz veya iade edeceğiz!.Ürün Adı : Saman depolama sepeti Ürün Kategorisi : A ve B Ürün Boyutu : A : 32 X15 X19 CMB : 33 X9 X22 CMKahve,çay,tatlı,ekmek,kek,yiyecek,meyve,akşam yemeği,parti, bar tepsisi vb.Için de uygundur.

Kategorideki en iyi teklifler..