• Yeni
HANIMELİ Çıtçıtlı ve Çıtçıtlı Pense Seti, 270 Takım Çıtçıtlı Düğme Seti T5 Dikiş ve İşçiliği için Plastik ve Metal Düğmeler (Mavi)
zoom_in

HANIMELİ Çıtçıtlı ve Çıtçıtlı Pense Seti, 270 Takım Çıtçıtlı Düğme Seti T5 Dikiş ve İşçiliği için Plastik ve Metal Düğmeler (Mavi)

₺ 77.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

HANIMELİ Pense T3, T5, T8 Düğmeleri ile kullanılabilir.Başlamak için ihtiyacınız olan her şeyi ekleyin.Hem başlangıç hem de profesyonel terzi için harika bir kit.Çıtçıtlar sadece kıyafet veya çocuk bezi için değildir.Bunları cüzdan yapmak için kullanın, raftan düşmelerini önlemek için havlulara ekleyin, emzik klipsi şerit tutucuları dikmeyin, kaybolmalarını önlemek için eldivenlere veya çoraplara koyun, çocuk oyuncağı kemerleri oluşturun, vb.Olasılıklar gerçekten sonsuzdur.Plastik mandallarımızın hepsi doğal reçineden yapılmıştır, rengi parlak ve canlıdır.Ve yıllarca sürecek kadar güçlü ve dayanıklı, yüksek kalitesi için teşekkür ederiz. years.It tekrar tekrar yıkamak için sorun değil.Pres pensesi ile plastik mandallar nasıl takılır 1. Her mandal için iki kapak, bir soket ve bir saplamaya ihtiyacınız olacak. 2. Pensenizin tutturmayı planladığınız mandalların boyutuyla eşleştiğinden emin olun. 3. Çıtçıt takmak için yerinizi seçin ve küçük bir delik oluşturmak için bızınızı kumaşınıza yapıştırın. 4. Pense içine bir kapak ve bir soket yerleştirin ve bızınızla yaptığınız deliğe hizalayın.Bu adımı, mandalınızın diğer tarafını takmayı planladığınız bir kapak ve bir saplama ile tekrarlayın. 5. Bir kapak+soketi VE ardından bir kapak+saplamayı birlikte sıkın. 6. Mandalınızın her iki tarafını taktıktan sonra, soket ve saplama birbirine yapışacaktır!Her iki taraf da gevşek hissediyorsa, mandalın bir tarafını tekrar pense içine yerleştirin ve sıkın.

Kategorideki en iyi teklifler..