• Yeni
SANQİANCHİ Yoga Topu Denge Topu fitness Topu Kalınlaşmış Patlamaya Dayanıklı Kilo Kaybı Çocuk Hissediyorum Eğitim Hamile Kadınlar Ebe Topu.
zoom_in

SANQİANCHİ Yoga Topu Denge Topu fitness Topu Kalınlaşmış Patlamaya Dayanıklı Kilo Kaybı Çocuk Hissediyorum Eğitim Hamile Kadınlar Ebe

₺ 298.20

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1 : Bu yoga topu çapı 65 cm olduğunu. 2 : Bu yoga topu vücut için yeterli destek sağlamak için yüksek dereceli PVC, iyi tokluk, elastik ayak, kaymaz, güçlü patlama direnci ile yapılır, böylece yoga egzersizleri daha rahat ve konforlu hale gelir. 3 : Bu yoga topu çift katmanlı kalınlaşma patlamaya dayanıklı, iç petek hava yastığı yapısı, hafif mat yüzey teknolojisi, oluklu kaymaz şerit, yük taşıma basıncı, ribaund dolu, her türlü duyusal eğitim için uygun, lütfen kullandığınızdan emin olun. 4 : Bu yoga topu evde, spor salonunda veya ofiste duyusal eğitim, vücut şekillendirme, yoga, Pilates ve germe için idealdir ve aynı zamanda hamilelik sırasında doğum sonrası iyileşme ve rahatlama için ve duruş geliştirmek için de önemlidir. 5 : Bu ürünün bozuk olup olmadığını iyice kontrol edin sonra mal almak, eğer bize zarar edin Lütfen.Teşekkürler!.

Kategorideki en iyi teklifler..