• Yeni
GEZICHTA 2 pcs Çekme Halatlar için Ab Rulo Tekerlek, Direnç Bantları için Ab Rulo Tekerlek Bel Karın Zayıflama Fitness Ekipmanları (Sadece Halatlar)
zoom_in

GEZICHTA 2 pcs Çekme Halatlar için Ab Rulo Tekerlek, Direnç Bantları için Ab Rulo Tekerlek Bel Karın Zayıflama Fitness Ekipmanları (Sadece

₺ 29.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yerde hareket etmeden sessiz, pürüzsüz yuvarlanan karın egzersiz ekipmanı.Çekirdeğinizin bir abs antremanı için ihtiyaç duyduğu her şey.Düz bir karın ve altı paket abs şekillendirin.Elastikiyeti güçlendirin ve 300 kg ağırlık içinde uygulayın.Yoga fitness yardımcıları kullanılır.Göbek tekerleğinin kullanımını destekleyen küçük halka, göbek tekerleğinin sapına yerleştirilir ve büyük halka ayağa yerleştirilir.Direnç bantları bunu en eksiksiz tekerlek antrenörü yapar, 5 vücut parçasını güçlendirir : karın, omuzlar, kollar ve üst veya alt sırt.Açıklama : 100% Marka Yeni ve Yüksek Kaliteli. 1. Yerde hareket etmeden sessiz, pürüzsüz yuvarlanan karın egzersiz ekipmanı. 2. Çekirdeğinizin bir abs antremanı için ihtiyaç duyduğu her şey.Düz bir karın ve altı paket abs şekillendirin. 3. Elastikiyeti güçlendirin ve 300 kg ağırlık içinde uygulayın.Yoga fitness yardımcıları kullanılır. 4. Göbek tekerleğinin kullanımını destekleyen küçük halka, göbek tekerleğinin sapına yerleştirilir ve büyük halka ayağa yerleştirilir. 5. Direnç bantları bunu en eksiksiz tekerlek antrenörü yapar, 5 vücut parçasını güçlendirir : karın, omuzlar, kollar ve üst veya alt sırt.Özellikler : Renk : Gri, Siyah Malzeme : lateks tüp + kalın dokuma Boyut(yaklaşık.) : toplam uzunluk 95 cm/37.40", elastik kısmı 50 cm / 19.69".2-3 Kez uzatabilirsiniz, gücü yaklaşık 18-20 £ Paket Içeriği : 2 adet/çift * Egzersiz tekerlek halat.

Kategorideki en iyi teklifler..