• Yeni
WLKQ Ayak Pedalı Egzersiz Pedalı Döngüsü Egzersiz Bisikleti Taşınabilir Spor Pedalı Sabit Altında Masa Kapalı Egzersiz Makinesi Bisiklet için Kollar, Bacaklar, fizik Tedavi veya Kalori Brülör
zoom_in

WLKQ Ayak Pedalı Egzersiz Pedalı Döngüsü Egzersiz Bisikleti Taşınabilir Spor Pedalı Sabit Altında Masa Kapalı Egzersiz Makinesi Bisiklet

₺ 621.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Hafif ve Katlanabilir Tasarım] : Bu pedal egzersiz katlanabilir, evde Kardiyo Fitness SALONU eğitimi için ideal hale, ofis veya üzerinde vacation.It sağlığınızı ve ısınızı aynı anda korumak için vazgeçilmez bir fitness aracıdır. [Evde Egzersiz] : Kollarınızı ve bacaklarınızı egzersiz yapmak için özel olarak tasarlanmış mini bisiklet egzersizi, isteğe bağlı olarak ileri veya geri pedal çevirmek için. [LCD Ekranlı] : Çok işlevli LCD monitörün ekranı çok net ve görünür : RPM (dakikada dönüş), sayım, egzersiz süresi ve yakılan kaloriler. [Direnç ve Ayarlanabilir Pedal] : Döndürülmüş düğüm, yeni başlayanlar ve fitness uzmanları için mükemmel olan hız seviyesini ayarlamanıza ve egzersizlerinizin yoğunluğunu ayarlamanıza olanak tanır. [Yerden Tasarruf Edin] : Birlikte verilen tüm aksesuarlarla, birkaç dakika içinde ve herhangi bir alet istemeden.Kaymaz pedal ve kaymaz bisiklet ayağı mükemmel destek sağlar ve egzersiz sırasında kaymaz.İpuçları : Lütfen düz zeminde kullanmayın.Ürün Açıklaması Fonksiyona giriş : kardiyopulmoner fonksiyon, ekstremite kasları ve insan vücudunun koordinasyonunu egzersiz yapmak, kardiyovasküler fonksiyonu iyileştirebilir, kan dolaşımını teşvik edebilir, zayıflama etkisi elde edebilir ve kas alanı için iç siniri iyileştirebilir.Ürün Özellikleri : Hafif, katlanabilir şekil, taşıması kolay, eller ve ayaklar birbirinin yerine kullanılabilir.Minibiközelleştirme : Tip : ev pedalı egzersizmalzeme : çelik ve plastikağırlık : 3 kgpaket içeriği : LCD ekranlı 1 x Mini Egzersiz bisikletiçalışırken ve egzersiz yaparken çeşitli yerlere uygulanır.İşten sonra rahatla.Sağlığı korurken çok çalışın.Sınıftaki Mini Bisikletin Sınıftaki Faydaları : Hareket yoluyla öğrenciler daha fazla konsantrasyon kazanabilir, bu da onların daha eleştirel olmalarına ve çalışmalarında daha yaratıcı olmalarına yardımcı olur.Otel olarak çeşitli yerlere uygulanan Other Applied, iş gezisindeyken alabilirsin.Hastalar için rehabilitasyon eğitimi için hastanede.

Type:
home pedal exerciser
Material:
steel and plastic
Weight:
3 Kg
Package included:
1 x Mini Exercise Bike with LCD Screen
Applied to various place :
Office :
While working and exercising : You can also exercise while working. Relax after work. Work hard while maintaining good health. :
Classroom :
Benefits of the Mini Bike in the Classroom:
Through movement, students can gain more concentration, which in turn helps them more critically and be more creative with their study.
Applied to various place as hotel , You can take it when you are on business trip. In hospital for rehabilitation training for patients. :

Kategorideki en iyi teklifler..