• Yeni
Ağır Hizmet Tipi Futbol Atma Ağı / Oyun Kurucu Eğitimi Atma Hedef Antrenmanı için harika. Her Taşınabilir Futbol Hedef ağının 5 Atma Hedefi vardır ve bir Taşıma Çantası ile birlikte gelir.
zoom_in

Ağır Hizmet Tipi Futbol Atma Ağı / Oyun Kurucu Eğitimi Atma Hedef Antrenmanı için harika. Her Taşınabilir Futbol Hedef ağının 5 Atma

₺ 137.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Taşınabilir eğitim net, alıştırması uzun ya da kısa her yere doğrulukla geçer.Kurulumu kolay ve birkaç dakika içinde aşağı çekmek. hedefleme için 5 büyük boy hedef cepli 7 fit x 7 fit futbol ekipmanı hedef eğitmen ağı.Taşıma çantası ile birlikte gelir.Herhangi bir yaş QB için mükemmel pratik yardım veya player.Be günlük atışlar, çıtçıtlar ve geçen matkaplar uygulayabilir.Doğruluğu artırın ve oyuncular ve antrenörler için harika beceriler geliştirin.Sahada, arka bahçede, garajda veya araba yolunda kullanın.Ağlarımız, çift dikişli spor ağlarımız hava koşullarına dayanıklı naylon malzeme ile çerçevelenmiş 7 katlı ağdan yapılmıştır.Ekstra geçiş emme kabiliyeti için ağır hizmet tipi kalın çelik taban çerçevesi, güçlü fiberglas dik yan direkler ile üretilmiştir.

Kategorideki en iyi teklifler..