• Yeni
Goujxcy Aynalı Dolap, Tek Kapılı Ayarlanabilir Raflı ve 3 Açık Bölmeli Banyo Duvara Monte Saklama Dolabı, Ecza Dolabı, Ahşap, Beyaz, 18,9 x 6,5 x 23,6 İnç (Beyaz)
zoom_in

Goujxcy Aynalı Dolap, Tek Kapılı Ayarlanabilir Raflı ve 3 Açık Bölmeli Banyo Duvara Monte Saklama Dolabı, Ecza Dolabı, Ahşap, Beyaz,

₺ 191.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Büyük Depolama Alanı】 dolap, her şeyi düzenli tutacak geniş depolama alanı ile birlikte gelir ve alttaki 3 açık saklama kabı, diş fırçanızı, sabununuzu, tuvalet malzemelerinizi ve diğer eşyalarınızı saklamak için idealdir. 【Ürün Boyutu】Boyut 18.90"L x 6.50"W x 23.6"H,Üç Bölmeli Dolap Boyutu : 5.32"W x 6.38"H,Yerden tasarruf etmek için duvara veya tuvaletin üzerine monte edilebilir ve ek depolama alanı sağlar. 【Ayarlanabilir Raf】 kapının arkasında ayarlanabilir rafa sahiptir ve yükseklik 3 yükseklik seviyesinde ayarlanabilir , böylece depolama alanını kendi ihtiyaçlarınıza göre ayarlayabilirsiniz. 【Manyetik kapı】 güçlü emiş, eşyaların düşmesini önler; kapı, tazelenmenizi ve rahatça giyinmenizi sağlayan şık bir ayna ile birlikte gelir; kapı ayrıca çok zarif bir metal kavrama ile birlikte gelir. 【Su geçirmez】 kabin, nemli ortam için uygun su geçirmez ve neme dayanıklı kaplama işlemini benimser ve banyonun nemine dayanabilir.Cam aynalı beyaz banyo duvar dolabı glass Cam aynalı kapılı, alt katmanda her türlü tuvalet malzemesini vb. Yerleştirebilen üç bölmeli depolama alanı vardır. layer Üst katman, her türlü havlu, banyo havlusu ve diğer tekstil ürünlerini saklayabilen kapılı üst ve alt ayarlanabilir dolaplardır. Model Bu model yüksek kaliteli MDF plaka,15mm 12mm plaka kalınlığı,basit nikel kaplama saptan yapılmıştır. design Bu modelin tasarımı, tuvalet malzemeleriniz için kuru ve ıslak ayırma konusunda iyi bir iş çıkarabilir. bathroom Bu banyo dolabı duvara asılabilir veya masanın üzerinde durabilir, bu da kurulum alanını büyük ölçüde azaltabilir.Özellikler : 1. Boyutlar : 18.90"L x 6.50"W x 23.6"H; 2. Üç Bölmeli Dolap Boyutu : (5. 32x6.38)"/(13. 5x16. 2)cm3. Renk : Beyaz Paket içeriği : 1 x banyo dolabı 1 x aksesuar çantası 1 x Kullanım Kılavuzu.

Kategorideki en iyi teklifler..