• Yeni
Bebek Arabası için Biberon Tutucu, Ayarlanabilir Vida Toka Firma Bebek Arabası Bardak Tutucu Elektrikli Bisikletler ve Bebek Arabaları için Yuvarlak Şişe Tutucu ile (Mavi)
zoom_in

Bebek Arabası için Biberon Tutucu, Ayarlanabilir Vida Toka Firma Bebek Arabası Bardak Tutucu Elektrikli Bisikletler ve Bebek Arabaları

₺ 23.07

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Yüksek kaliteli malzeme fincan gövdesini çizmez ve fincan gövdesini sıkıca destekler ve bardağın düşmesini önler.Ayarlanabilir vida toka tasarımını benimseyin, çok güçlü ve uzun ömürlüdür.İhtiyacınız olduğunda bisiklet su şişenizi hızlı ve kolay bir şekilde tutabilmenizi sağlar.Su şişesi, kahve kupası, biberon gibi farklı boyutlarda şişeler koymanız için yeterince büyük.Bardak tutucu, kullanımı çok uygun olan tüm bisikletlere, elektrikli bisikletlere ve bebek arabalarına uyar.Özellik : 1. Yüksek kaliteli malzeme fincan gövdesini çizmez ve fincan gövdesini sıkıca destekler ve bardağın düşmesini önler.2. İhtiyacınız olduğunda bisiklet su şişenizi hızlı ve kolay bir şekilde tutabilmenizi sağlar.3. Ayarlanabilir vida toka tasarımını benimseyin, çok güçlü ve uzun ömürlüdür.4. Su şişesi, kahve kupası, biberon gibi farklı boyutlarda şişeler koymanız için yeterince büyük.5. Bardak tutucu, kullanımı çok uygun olan tüm bisikletlere, elektrikli bisikletlere ve bebek arabalarına uyar.Şartname : Öğe Türü : Bisiklet Su Şişesi tutucumalzeme : PPLower Kalibre Boyutu : Yaklaşık.7 cm / 2.76 in Upper Kalibreli Boyutu : Yaklaşık.7.5 cm / 2.95 in High Boyutu : Yaklaşık.8cm / 3.15 in Uses : Tutun bisiklet bottle Style : Round Process : Yumuşak surface Type : Yuvarlak şişe tutucu Paket listesi : 1 x Water şişe tutucu.

Item Type:
Bike Water Bottle Holder
Material:
 PP
Lower Caliber Size:
Approx.7cm / 2.76in
Upper Caliber Size:
Approx.7.5cm / 2.95in
High Size:
Approx.8cm / 3.15in
Uses:
Hold bicycle bottle
Style:
Round
Process:
Soft surface
Type:
Round bottle holder
Package List:
1 xWater Bottle Holder :

Kategorideki en iyi teklifler..