• Yeni
QBVADE Duvara Monte Depolama Raf Raf saklama kutusu için Kanca ile banyo kapısı Yumruk-Ücretsiz Giysi Anahtar Organizatör Banyo Aksesuarları (Renk: C)
zoom_in

QBVADE Duvara Monte Depolama Raf Raf saklama kutusu için Kanca ile banyo kapısı Yumruk-Ücretsiz Giysi Anahtar Organizatör Banyo Aksesuarları

₺ 142.08

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1. Duvara monte depolama rafının işlevi, odanızın daha düzenli ve basit görünmesini sağlamak için mutfakta veya banyoda kullanılabilir. 2. Boş duvarları etkili bir şekilde kullanın ve yerden tasarruf sağlayan değerli bir zemin alanı kaplamadan depolama çözümleri oluşturun. 3. Montajı kolay, ayrıca sökülebilir ve tekrar kullanılabilir.Mükemmel Kalite ve Hizmet-Önce kalite, En Üst düzeyde Hizmet.Şartname : Renk : siyah, beyazboyutu : 40x3.5x7cmalzeme : plastiknot : · Gerçek manuel ölçüm boyutu bazı hatalar olabilir.Gerçek boyut gerçek ürüne tabidir.· Farklı aydınlatma ve çekim koşulları nedeniyle, resmin rengi gerçek üründen biraz farklı olabilir.Lütfen gerçek ürüne bakın.Müşterilerimize en iyi ürünleri sunuyoruz.

Color:
black, white
Size:
40x3.5x7cm
material:
plastic
· The actual manual measurement size may have some errors. The actual size is subject to the actual product. :
· Due to different lighting and shooting conditions, the color of the picture may be slightly different from the actual product. Please refer to the actual product. :
We provide the best products to our customers. :

Kategorideki en iyi teklifler..