• Yeni
Duş Filtresi Kartuşu (Beyaz), Kirleticilerin Giderilmesi, Klor, Ağır Metaller ve Partikül Altı Madde Vb. Kuru Ciltler için Uygundur, Bayanlar, Bebekler ve Çocuklar için Banyo Koruması.
zoom_in

Duş Filtresi Kartuşu (Beyaz), Kirleticilerin Giderilmesi, Klor, Ağır Metaller ve Partikül Altı Madde Vb. Kuru Ciltler için Uygundur,

₺ 53.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Güvenilir ve sertifikalı】 Bu banyo filtresi, PA-USA tarafından üretilen filtrasyon malzemesini ve NASA tarafından kullanılan su filtresi malzemesini kullanır, güvenle kullanabilirsiniz.NSF / ANSI 42 sertifikası-NSF, dünya çapında güçlü sertifika markası olarak kabul edilmektedir. 【Mükemmel filtrasyon performansı】 Filtre malzemesi metrekare başına yüz milyarlarca kirleticiyi kaldırabilir ve verimlilik %99,9999'a ulaşır!Cilt hastalıkları veya bayanlar, yaşlılar, bebekler vb.Gibi düşük bağışıklığı olan kişiler için uygun cilt hasarı ve hastalık olasılığını azaltın. Kuşkusuz etkili durdurma özelliği su filtresi orta etkili küçük çapları, boru gibi ölçek alt mikron parçacıkları gibi maddeler ve kirletici yakalama, mekanik olarak daha büyük parçacıkları kaldırmak ve etkin bir tuhaf kokuyor ve klor kaldırabilirsiniz 1.2 mikron, gözenek boyutu ile doğal liflerin 400 katmanları oluşur. , Ağır metaller ve insan vücuduna zararlı diğer maddeler. 【Düşük su basıncı ve yüksek akı】Yüksek performanslı su filtresi ve ultra düşük su basıncı, durulama etkisini artırmak ve cildinizi, saçınızı vb.Korumak için geniş bir su akışını korur.Ancak kirli su kullanıyorsanız, daha geniş bir alan filtresi kullanmanız gerekir.Su kalitesine ve kullanım sıklığına göre standart filtre elemanının 3-6 ayda bir değiştirilmesi önerilir. 【kurulumu kolay】 Filtre elemanını herhangi bir alet kullanmadan değiştirmek ve takmak sadece birkaç dakika sürer.Sadece duş filtresinin gövdesini açın, eski filtre elemanını çıkarın ve yenisiyle değiştirin.

Kategorideki en iyi teklifler..