• Yeni
Duş telefon tutucu Su Geçirmez Anti-Sis Dokunmatik Ekran Duvar Montaj telefon tutucu için Duş banyo aynası Küvet (Beyaz)
zoom_in

Duş telefon tutucu Su Geçirmez Anti-Sis Dokunmatik Ekran Duvar Montaj telefon tutucu için Duş banyo aynası Küvet (Beyaz)

₺ 147.90

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

????【DUŞ TELEFON TUTUCU】 Müzik dinleyebilir, duş alırken veya yemek pişirirken video izleyebilirsiniz.Buğu önleyici yüksek perspektif penceresi, duş telefon tutucusu banyonuzda, mutfak küvetinizde, tuvaletinizde iyi bir arkadaştır. ????【SU GEÇİRMEZ】 Duş telefon tutucusu güvenilir sızdırmazlık korumasına sahiptir.Silikon conta tasarımı, sesi etkilemeden %100 su geçirmez koruma sağlayacaktır. ????【TOUCHABLE】 Bu Duvara Monte Duş Telefon Tutucu 0.25 mm esnek dokunmatik ekrana sahiptir, duş veya küvetin içinden serbestçe dokunabilirsiniz. ????【ÇOĞU TELEFONA UYAR】 6.8 inç altındaki tüm cep telefonlarıyla uyumlu su geçirmez duş telefon tutucusu.NOT : Bu duş telefon kılıfı popsocket ile telefon kılıfı için uygun değildir. ????【EASY INSTALLATİON】 The duş telefon tutucu için tasarlanmış Matkap-ücretsiz, hasar ücretsiz duvar, hızlı ve kolay yüklemek için.Güçlü yapışkan arka tutkal, duvara tutturmaya gerek yok.Soyulması kolay değil, sıkıştırmaya ve düşmeye karşı dayanıklı, deforme olması kolay değil.

Kategorideki en iyi teklifler..