• Yeni
Yatak için TEANRE Gooseneck Telefon Tutucu, Masa için Ayarlanabilir Cep Telefonu Tutucu, Esnek Uzun Kol Başucu Standı, 12 Mini 11 Pro Xs Max XR X 8 7 6 Artı Akıllı Telefonlar ile uyumlu (4.7-7)
zoom_in

Yatak için TEANRE Gooseneck Telefon Tutucu, Masa için Ayarlanabilir Cep Telefonu Tutucu, Esnek Uzun Kol Başucu Standı, 12 Mini 11 Pro

₺ 68.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Kararlı ve Dayanıklı】 TEANRE yeni gooseneck telefon tutucusu, 106 cm uzunluğunda suni deri sarılı bir kol, evrensel bir bilyalı mafsal tasarımı ve daha iyi bir doku, stabilite ve esneklik sağlayan güçlendirilmiş bir taban kullanır.Film izlemek, Facetime aramaları yapmak veya video kaydetmek vb. İçin ellerinizi serbest bırakabilen mükemmel bir araç. Aşağıda uzun Kol, Sağlam ama Esnek bir Özelliği 42 inç (106cm) flex suni deri Benimseyen-magnezyum alaşımlı sert çekirdekli arm ve yüksek kaliteli alüminyum kaplı, bükülebilir Bu mobil telefon tutucu sıkıca telefonunuzu tutun, görünüm karşılamak için şekilli henüz yeterince esnek daha ulaşılabilir bir yelpazede ve sağlam vardır.Artık boyun ağrısı.Not : Daha fazla stabilite eklemek için "S" veya "Z" ye bükülmenizi öneririz. 【Daha Kolay Açı Ayarı】 Kol ve telefon kelepçesi arasındaki 360 derecelik bilyalı döner mafsalın kullanıcı dostu tasarımı sayesinde, aynı amaca ulaşmak için her seferinde tüm yılan boynunu bükmek zorunda kalmadan kolayca bazı küçük açı ayarlamaları yapabilirsiniz. 【Kurulumu Kolay】 0 ila 2.55 inç (6.5 cm) arasında değişen ayarlanabilir kelepçe tabanına sahip olan cep telefonu klipsi tutucusu, yatak çerçevesine, başucuna, başlığa, komodine, masaya, sehpaya ve mutfak tezgahına vb.Güvenli bir şekilde monte edilebilir.Kaymaz silikon taban, mobilyalarınızın yüzeyini çizmez. Aşağıda 4.7 desteği-7" derece telefon tembel dirsek 4-7 uyumlu 360 Akıllı telefonlar Bulunmalıdır.9" cihazlar, yani hemen hemen tüm cep telefonları, i Phone 12 11 Mini Pro H Max H XR X 8 Artı 8 Artı 7 Artı 6 6 6 SE, Galaxy S10e Yani+ Yani S9+ S9 S 8+ S 8 S7 Edge gibi 9, 8, LG, Moto, Google Piksel, Moto vb Unutmayın.

Kategorideki en iyi teklifler..