• Yeni
100 adet Dikiş Aksesuarları Patchwork Çiçek/papyon/Düğme Pimleri Dikiş Pin Kutusu ile DIY Dikiş Patchwork Pimleri Sanatlar El Sanatları, Terzilik için Düz Kapitone Pimleri, takı, Dikiş Projesi (B)
zoom_in

100 adet Dikiş Aksesuarları Patchwork Çiçek/papyon/Düğme Pimleri Dikiş Pin Kutusu ile DIY Dikiş Patchwork Pimleri Sanatlar El Sanatları,

₺ 20.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Boyut】 -1.66" ila 2.13", düz papyon dahil; Miktar : 100 adet renkli iğne. 【Yüksek kaliteli malzeme, sağlam ve dayanıklı】 - pim çelik telden ve nikel kaplamadan yapılmıştır; pim şeklindeki çiçek kafası plastic.It deforme etmek kolay değildir, eşyalardan geçmek kolaydır, kullanımı çok uygundur. 【Güzel tasarım 】 - çeşitli tasarımlar, kumaşın renginden bağımsız olarak dikişlerinizi görmenizi sağlar.Tasarım yaylar, kelebekler, çiçekler, düğmeler içerir.Tanımlanması kolay, renkli düz başlı çiçek kafasının dikiş yaparken görülmesi veya herhangi bir zanaat projesine renk katması kolaydır. 【Pratiklik】 - çeşitli DIY veya dikiş öğelerini işaretlemek veya süslemek için uygundur, ayrıca kolayca dikilebilecek kadar incedir. 【Kalite garantilidir】 - Bu ürünü satın aldıktan sonra herhangi bir sorunuz varsa, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, ücretsiz paketi iade edin ve size hizmet edecek birine sahip olun.Boyut : B.

Kategorideki en iyi teklifler..