• Yeni
YEZIY Dış Mekan Ürünleri 10x42 Yüksek Büyütme Yüksek Çözünürlüklü Dürbün Hassas Kaplama Kapsamı Gece Keşif, Gece Avcılığı Vb.Için Kullanılır.
zoom_in

YEZIY Dış Mekan Ürünleri 10x42 Yüksek Büyütme Yüksek Çözünürlüklü Dürbün Hassas Kaplama Kapsamı Gece Keşif, Gece Avcılığı Vb.Için Kullanılır.

₺ 175.80

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

- Üstün optik netlik, sensör yüksek performanslı dijital gece görüş Monoküler ile net bir görünüm elde eder.Bu, gerçek gözlem mesafesine göre en iyi odak uzaklığına kolayca ayarlanabilir. - Gece görüş kapsamı,bir cep telefonunu tek elle tutmak gibi kompakt ve hafiftir.Gece avcılığı, kampçılık, gece navigasyonu, gece balıkçılığı, yaban hayatı gözlemi, arama kurtarma, kuş gözlemciliği vb.Gibi çeşitli açık hava etkinlikleri için idealdir. -Sağlam çerçeve, bu gece görüş gözlüklerini uzun süre kullanım için kararlı hale getirir ve elinizden kaymasını önler.Sızdırmaz özellik, nem ve tozun içeri girmesini önleyebilir. -Diğer gece görüşü, ortam ışığı olmadan yüksek kaliteli fotoğraflar ve videolar sağlayamazken, pillerinizi dakikalar içinde boşaltın veya odaklanması ve yakınlaştırması imkansız olsa da, Kızılötesi Yüksek Teknolojili Gece Görüş Dürbünleri, hayvanları saatlerce ışıksız karanlıkta görmenizi sağlayan Parlamayan bir kızılötesi aydınlatıcıya sahiptir. -Kullanım sırasında herhangi bir sorun varsa, lütfen bize bildirmekten çekinmeyin, size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size mükemmel bir çözüm sunacağız. -Kullanım sırasında herhangi bir sorun varsa, bize bildirin çekinmeyin, size 24 saat içinde cevap ve mükemmel bir solution Function telescope Structure Binoculars 10 X42İnstrument magnification10 Exit öğrenci distance14 model typeİnfrared teklif edeceğiz.6 Exit öğrenci diameter4.View126m/1000m Specification 10x42 bu 2 Field.

Kategorideki en iyi teklifler..