• Yeni
6 Rulmanlı BAYTORY Rabbet Yönlendirici Bit Seti, Çoklu Derinlikler için Karbür Uçlu Çok Rabbeting Yönlendirici Bit Seti, 1/8, 1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2 Değiştirilebilir ve Ayarlanabilir Rulmanlar
zoom_in

6 Rulmanlı BAYTORY Rabbet Yönlendirici Bit Seti, Çoklu Derinlikler için Karbür Uçlu Çok Rabbeting Yönlendirici Bit Seti, 1/8, 1/4, 5/16,

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Boyut : 6 Rulmanlı BAYTORY Rabbet Yönlendirici Bit Seti, Çoklu Derinlik için Çoklu Rabbeting Yönlendirici Bit Seti, 1/8", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2" Değiştirilebilir ve Ayarlanabilir Rulmanlar, 1/2" derinliğe kadar çeşitli derinliklerde 1/2 " tavşanları kesin.Çeşitli Malzemeleri Kesmek için : Masif ahşap, yonga levha, orta yoğunluklu sunta, kontrplak için Rabbet Yönlendirici Bit Seti, etc.It düzgün bir şekilde kesebilir ve zımparalamayı azaltabilir.İyi Kalite : C3 mikro taneli tungsten karbür bıçaklar, yüksek kaliteli alaşımlı çelik gövdeler.İyi işleme kalitesi, yüksek kaplama, çalışma ömrü dayanıklılığı.Geniş Kullanım : Bu ağaç işleme kesici, taşınabilir ve masaüstü ağaç işleme oyma makinesi tasarımı için tasarlanmıştır, elektrikli matkap, delme makinesi ve benzerlerinde kullanılamaz.Ambalaj : Güvenli depolama ve koruma için plastik bir kutu ile paketlenmiştir.BAYTORY rabbet yönlendiricinizde ısırdı ve mükemmel tavşanları kesmek için yönlendirin.BAYTORY rabbet biti, ortalama rabbeting işlemi için ilk tercihtir rabbet biti, Mükemmel tavşanları kesmek için kılavuz için ayarlanabilir yatak ile birlikte gelir.Şartname : Kesme Kenarı Malzeme : Yüksek Dereceli Karbür Renk : Sarı Sap Çapı. : 1/4 "(6.35 mm) Kesme Uzunluğu : 1/2 "(12.7 mm) Rabbet Kesme Derinlikleri : 1/2", 7/16", 3/8", 5/16", 1/4", 1/8" Paket içeriği : 1 x Rabbet Yönlendirici Bit 6 x Rulmanlar : 1/8", 1/4", 5/16", 3/8", 7/16", 1/2 " Değiştirilebilir Güvenlik talimatları : 1. Daima göz koruması takın 2. Her zaman tezgah üstü yönlendirici tablo 3 tarafından sağlanan güvenlik kapağını kullanın. Alete yakalanma tehlikesini önlemek için eldiven giymeyin ve bit eğirme 4 sırasında parçalanmak için elinizi içeri çekmeyin. Kullanmadan önce bitleri çatlak veya çatlak açısından inceleyin. chips.Do hasarlı veya boğa parçaları kullanmayın. 5. Bu ürün taşınabilir veya tezgah üstü yönlendirici makineler için tasarlanmıştır.Lütfen başka bir makinede (vb.) Kullanmayın.Delici) 6. Maks.18000 Rpm Not : 1. İhtiyacınız olan tavşanın boyutunu belirleyin.Bu bit seti 6 değiştirilebilir rulman 2 içerir. Bu tavşanı üretmek için uygun kılavuz yatağı seçin, bitin üzerine uygun yatağı takmak için altıgen anahtarı kullanın. 3. Yatağın güvenli bir şekilde açık olduğundan ve serbestçe dönebildiğinden emin olun. 4. Biti el tipi veya masa üstü bir yönlendiriciye takın ve istenen rabbet derinliğini elde etmek için bit kesme yüksekliğini ayarlayın.Bir yönlendirici tablosunda kullanıyorsanız, çiti kılavuz yatakla aynı hizada olacak şekilde ayarlayın. 5. Yönlendiriciyi açın ve kesimi dikkatlice yapın.Elde taşınabilir bir yönlendirici kullanıyorsanız, kesimi yaparken yatağı iş parçanızın kenarına dayayın.Masaya monte edilmiş bir yönlendirici kullanıyorsanız, iş parçasını çitin üzerinden ilerledikçe çitin karşısında tutun.

Cutting Edge Material:
High Grade Carbide
Color:
Yellow
Shank Dia.:
1/4 (6.35mm)
Cutting Length:
1/2 (12.7mm)
Rabbet Cutting Depths:
1/2, 7/16, 3/8, 5/16, 1/4, 1/8
Package included:
1 x Rabbet Router Bit :
6 x Bearings:
1/8, 1/4, 5/16, 3/8, 7/16, 1/2 Interchangeable
Safety instructions:
1. Always wear eye protection :
2. Always using safety cover provided by benchtop router table :
3. Do not wear gloves to avoid hazard of getting caught in the tool and pulling your hand in to get mangled during bit spinning :
4. Examine the bits before use for cracks or chips. Do not use damaged or bull bits. :
5. This product is designed for portable or benchtop router machines. Please do not use in another machine (etc. Driller) :
6. Max. Rpm in 18000 :
Note:
1. Determine the size of the rabbet you need. This bit set includes 6 changeable bearings :
2. Select the appropriate guide bearing to produce that rabbet, use hex wrench to install the appropriate bearing on the bit. :
3. Make sure the bearing is on securely and can spin freely. :
4. Install the bit in a handheld or table-mounted router and set the bit cutting height to achieve the desired depth of rabbet. If using in a router table, set the fence so it aligns with the guide bearing. :
5. Turn on the router and carefully make the cut. If using a handheld router, keep the bearing up against the edge of your workpiece as you make the cut. If using a table-mounted router, keep the workpiece against the fence as you advance it past the bit. :

Kategorideki en iyi teklifler..