• Yeni
YILONG Dövme Cartrudge İğneler Profesyonel Tek Kullanımlık Dövme Makinesi ve Dövme Malzemeleri için 20 adet Dövme Kartuş İğneler(RM) (2400124-13RM)
zoom_in

YILONG Dövme Cartrudge İğneler Profesyonel Tek Kullanımlık Dövme Makinesi ve Dövme Malzemeleri için 20 adet Dövme Kartuş İğneler(RM)

₺ 38.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

YÜKSEK KALITE-Dövme cartidges iğneler 316 L cerrahi paslanmaz çelik ve tıbbi dereceli plastik yapılır.Açık açık renkler kolay dövme ve daha iyi görünürlük için uç gövdesi, Her seferinde iğne gruplarına tam uyum sağlar.İğne Kullanımı-kartuşlar, iğnelerin daha sabit bir şekilde vurmasını ve her seferinde daha fazla mürekkep almasını sağlayan yakın ağızlı uçlarla birlikte gelir.Dövme sanatçılarının dövme işlemi sırasında iğneleri kurmalarını ve iğne konfigürasyonunu çok hızlı bir şekilde değiştirmelerini sağlar.PAKETLER ŞUNLARI İÇERİR-Her kutu 20 adettir.Ayrı ayrı paketlenmiş ve Önceden sterilize edilmiştir.E. O. sterilize edilmiş ve blister ambalaj içinde paketlenmiştir.Dövme kartuşları iğneleri seçtiğiniz için farklı boyuttadır.GÜVENLİK UYUMLU - Tüm standart kartuş kulpları ve makine ile uyumludur.Kartuş İğneleri, mürekkebin tüpe veya dövme makinesine sızmasını önlemek için Emniyet membranı ile birlikte gelir.MEMNUN SÖZ - Size %100 memnuniyet sözü vereceğiz.Herhangi bir nedenle dövme kartuşu iğnelerinden tam olarak memnun değilseniz.sadece tam bir geri ödeme veya değişim için iade edin.Şartname : Öğe türü : Dövme Kartuş iğne Miktar : 20 adet Malzeme : ABS Isteğe bağlı Türleri : 1 RL/3 RL/5 RL/7 RL/9 RL/5 RM/7 RM/9 RM/11 RM/13 RM/15 RM/5 M1/7 M1/9 M1/11 M1/13 M1/15 M1/ Paket Ağırlığı : Yaklaşık. 118 ~ 134g Paket Listesi : 20 x Dövme Kartuş İğneleri Ürün tanıtımı : - Sterilize ambalaj, enfekte olma konusunda endişelenmeyin, kullanımı güvenlidir. - ABS malzeme, istikrarlı çalışma ve yüksek kaliteli. - Dövme iğnesinin uzunluğunu gözlemlemek için konik bağlantılı R tipi yuvarlak ağız iğnesinin tasarımı. -RL/RM/ M1 / çeşitli boyutlarda isteğe bağlı tipler farklı dövme iğnelerini karşılayacaktır. - Hemen hemen her türlü dövme makinesi ile çalışır. -Hassas kalıptan yapılmış, ince dövme pimi konfigürasyonu. -Dövme yaparken düşük gürültü, dövmeci için harika bir hediye.Memnuniyet Garantisi : Ürünlerimizin müşterilerimize mükemmel sonuçlar elde etmelerine yardımcı olmak için sunabileceğimiz mükemmel kalite olduğuna inanıyoruz.Dövme iğnesi Kartuşumuz, üst düzey dövme malzemeleri arayan yeni başlayanlar, çıraklar veya onaylanmış dövme sanatçıları için uygundur!Herhangi bir nedenle tamamen memnun değilseniz.sadece tam bir geri ödeme veya değişim için iade edin.Hakkımızda : Fabrikamız dövme iğneleri üretiminde 15 yılı aşkın bir süredir ve kaliteli dövme iğneleri ve en iyi operasyona odaklanıyoruz.

Kategorideki en iyi teklifler..