• Yeni
Oluote Güneş Dize ışıkları Açık Halat ışıkları, 16ft 50 LEDs Açık Ev Bahçe Partileri için Güneş PANELİ ile su geçirmez tüp ışıkları Bağımsızlık Günü Dekor (Kırmızı, 16FT)
zoom_in

Oluote Güneş Dize ışıkları Açık Halat ışıkları, 16ft 50 LEDs Açık Ev Bahçe Partileri için Güneş PANELİ ile su geçirmez tüp ışıkları Bağımsızlık

₺ 44.97

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【GÜNEŞ DİZE ışıkları KALIPLANABİLİR ŞEKİL】 Güneş halat ışığı süper esnek, istediğiniz herhangi bir şekle kalıplanması kolaydır, halat ışığı ağaçların, balkonların, mobilyaların, pencerelerin, merdivenlerin vb.Etrafına sarılabilir. 【ÇEVRE DOSTU GÜNEŞ ENERJİLİ】 LED güneş ışıkları, gün boyunca güneş enerjisini emebilen ve geceleri otomatik olarak açılabilen yüksek verimli güneş panelleri kullanır.Artık herhangi bir elektrik faturası harcamanıza veya başka bir güç arayüzü kullanmanıza gerek yok. 【IP65 SU GEÇİRMEZ ve PVC HORTUM KORUMASI】 IP65 su geçirmez LED halat ışıkları, şiddetli yağmur ve kar dahil her türlü havaya dayanabilir.Tüp peri ışık dizesi, daha iyi koruma etkisine sahip olan ve ışık dizesinin servis ömrünü uzatabilen PVC hortum koruyucu tabaka ile kaplanmıştır. 【ÇOKLU uygulama senaryoları】 Güneş ışığı dize, özellikle festivallerde, düğünlerde, partilerde ve diğer sahnelerde iç ve dış mekan dekorasyonu için mükemmel bir dekorasyondur, avlu, bahçe, veranda, ağaçlar, perdeler, yol, güverte vb.Için kullanabilirsiniz. 【2 MOD ve hafıza FONKSİYONU】 Hafıza fonksiyonlu güneş halat dize ışıkları ve her gün modu sıfırlamaya gerek yok.Yanıp sönen ve sabit mod.Mod gereksinimlerini tercihinize göre ayarlayabilirsiniz. 1.IP65 su geçirmez led ışıklar, açık ve kapalı kullanım için mükemmel. 2.Güneş enerjili led ışık dizeleri, enerji maliyeti yok. 3.Dize ışıkları alacakaranlıkta otomatik olarak yanar ve şafakta otomatik olarak kapanır.Anahtar : AÇIK / KAPALI, MOD.Çalışma modu : 2 modları.Flaş / Sabit açık.Kolay yüklemek için.Hafıza fonksiyonu.Verimli güneş paneli.LED renk : Kırmızı.LED Miktarı : 50 LED.Pil tipi : Ni-Mh pil 1.2 V / 800 m Ah.Işık kaynağı : LED.GÜNEŞ PANELİ : 200m A.Hafif Zincir : 35 m A.Şarj süresi : 6-8 saat.Toplam kablo uzunluğu : 16 FT / 5 M. Özel kablo uzunluğu grubu : 2 M. LED arasındaki uzunluk : 0.1 M. Şeffaf tüp : 2*4mm.Halat ışıkları özellikleri : . 1.IP65 su geçirmez led ışıklar, açık ve kapalı kullanım için mükemmel. 2.Güneş enerjili led ışık dizeleri, enerji maliyeti yok. 3.Dize ışıkları alacakaranlıkta otomatik olarak yanar ve şafakta otomatik olarak kapanır.LED rengi : Kırmızı LED Miktarı : 50 LED Pil tipi : Ni-MH pil 1.2 V/800m Ah Işık kaynağı : LED Güneş paneli : 200m A Hafif Zincir : 35 m ACharging süresi : 6-8 saat.Toplam kablo uzunluğu : 16 FT / 5mözel kablo uzunluğu grubu : 2 MLED arasındaki uzunluk : 0.1 MTransparent tüp : 2*4mm.

Kategorideki en iyi teklifler..