• Yeni
Mini Dikiş Makinesi Taşınabilir Elektrikli Küçük Ev Dikiş El Aracı Ayak Pedalı ile 12 Dahili Dikişler 2 Hızları Overlok Fonksiyonu Amatör Başlayanlar için (505)
zoom_in

Mini Dikiş Makinesi Taşınabilir Elektrikli Küçük Ev Dikiş El Aracı Ayak Pedalı ile 12 Dahili Dikişler 2 Hızları Overlok Fonksiyonu Amatör

₺ 205.65

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

[Mini-dikiş makinesi] taşınabilir mini boyutu : 28 cm*12.5 cm*24 cm.Kompakt ve hafif.Taşımak için uygun ve store.It arkadaşlarınız ve aileniz için bir hediye olabilir.Cadılar Bayramı ve Noel ve dialy dikiş DIY için uygundur. [12 dikiş Deseni] Düz dikiş, zikzak dikiş vb.Dahil olmak üzere bu makinenin 12 farklı dikiş deseni.Bir LED aydınlatma lambası ile, dikiş yaparken iğnenin görülmesi kolaydır, ışık yumuşak ve sert değildir, iç mekan çalışmaları için uygundur.Kadranı çevirirken dikiş desenlerini değiştirebilirsiniz (lütfen kadranı çevirmeden önce dikiş makinesi iğnesinin en yüksek konumda olduğundan emin olun). [Tatlı hediye] dikiş makinesi çocuklar, kadınlar, yeni başlayanlar ve dikiş meraklıları için en iyi hediye olabilir.mini dikiş makinesinin cephesi zarif ve lovely.It ayrıca kızları, en iyi arkadaşları, kız kardeşleri, kız arkadaşları, ayları ve büyükanneleri için doğum günü hediyesi ve Yeni Yıl, Sevgililer Günü ve Noel için harika bir hediye olabilir. [çok fonksiyonlu] Adaptör güç kaynağına ek olarak, kablosuz şarj için 4 kuru pil de kullanabilirsiniz.Bir mini teğet bıçak ile donatılmış, dikiş sonra, çizgi kesebilir easily.In ek olarak, takılı pedal kullanılıyorsa, makinenin dikiş hızını kontrol etmek ve kumaşı ellerinizle yönlendirmek için ayağınızı kullanabilirsiniz. [%100 memnuniyet garantisi] Operasyon sırasında herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, her zaman satış sonrası destek sağlayacağız.Bir dikiş ustası veya acemi olsanız da, lütfen kullanmadan önce kılavuzu okuyun.Herhangi bir sorunla karşılaşırsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. (değerlendirme alanına bir soru yazsanız bile, müşterinin kim olduğunu bilmediğimiz için cevap veremeyiz.Eğer sorun, [Contact seller] [Sipariş Tarihi] [takibi]-bize başvurun yoksa.Not : Ambalaj kutusunu açtıktan sonra, ileride kullanmak üzere tüm fonksiyonları test etmek için lütfen ekli test bezini kullanın. 1. Verilen iğneler sadece günlük kumaş dikişi için kullanılabilir.Çok kalın bir bez dikmeniz gerekiyorsa, NO. 16 dikiş iğnesi satın almanız gerekir. 2. Dikiş makinesini anahtarlar ve ayaklarla kontrol edebilirsiniz, ancak her iki yolu da aynı anda kullanamazsınız.Pedal işlemi tamamlandığında güç kaynağını kesin. 3. Dikiş makinesinin iğnesini değiştirirken, lütfen doğru takıldığından ve montaj yönünün doğru olması gerektiğinden emin olun, aksi takdirde dikiş makinesi normal olarak kullanılamaz veya hatta iğneyi kıramaz. 4. Yüz çizgilerini, alt çizgiyi ve masurayı sararken, lütfen kullanım kılavuzunu dikkatlice okuyun ve doğru şekilde çalıştırdığınızdan emin olun.Zorla yükleme, makinenin arızalanmasına neden olabilir. 5. Örme kumaş, çok esnek kumaş, çok pürüzsüz kumaş veya çok ince kumaş kullanıyorsanız, makine tarafından dikilmeyebilir.Lütfen bunu unutmayın lütfen.

Kategorideki en iyi teklifler..