• Yeni
İYUNUN Dijital Ses Kayıt Cihazı Saati, Renkli Ekranlı Sesle Çalışan Kayıt Cihazı, Taşınabilir Gürültü Azaltma Mini Kayıt Cihazı, Sınıf / Görüşme / Toplantı için Bilezik Kayıt Cihazı (Renk: 16GB)
zoom_in

İYUNUN Dijital Ses Kayıt Cihazı Saati, Renkli Ekranlı Sesle Çalışan Kayıt Cihazı, Taşınabilir Gürültü Azaltma Mini Kayıt Cihazı, Sınıf

₺ 215.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Herhangi bir zamanda kaydı başlat】 : 0.96 inç HD TFT renkli geniş ekran, Kaydı başlatmak için tek bir tıklama,Saat, kayıt ve müzik çalma işlevlerinin yanı sıra, istediğiniz zaman gerekli dosyaları kopyalamak ve yüklemek için taşınabilir bir depolama aygıtı olarak da kullanılabilir. 【Metne kayıt】 : ASR akıllı ses tanıma teknolojisi, kullanıcıların bilgisayardaki kayıt dosyalarını arşivlemesini, düzenlemesini ve düzenlemesini, geleneksel kayıt organizasyonu yöntemini değiştirmesini ve iş verimliliğini artırmasını kolaylaştırmak için kullanılır. 【Akıllı Sesle Etkinleştirilen Kayıt】 : Ses algılandığında kaydı otomatik olarak başlatın ve ses algılanmadığında bekleme moduna girin, güç ve depolama alanından tasarruf edin. 【Uzun süre bekleme】 : Normal şartlar altında, bilgisayarın USB portu yaklaşık 2 saat içinde tamamen şarj edilebilir. hours.It tam şarj olduktan sonra yaklaşık bir hafta bekleyebilir.Laboratuvar test bekleme süresi 3 aya ulaştı. 【Dosyalarınızı kolayca alın】 : Bir PC'ye bağlanmadan önce, müzik ve kayıt dosyalarını doğrudan saate aktarabilirsiniz.Bir bilgisayara bağlandığında, USB flash sürücü olarak kullanılabilir.Android OTG bağlantısı, kayıt / müzik çalabilir / dosyaları yönetebilirsiniz. Characteristics Özellikleri : 1. İzle tarzı ses kaydediciler, müthiş serin görünüm.Gizli ses kaydı.2. Tek tıklamayla kaydı başlat / kaydedilmiş ses, kullanımı kolay.3. Sesle etkinleştirilen kayıt, düşük güç dosyaları otomatik kaydetme.4. MP3 veya U disk olarak kullanılabilir. 15'te 3. uzun süre bekleme.destek dosya şifreleme. 65 Ui Özellikler : Boyut : .5mm X20.5mm X15.5mm Capacity : 4/32 GB Optional.Net ağırlık : 23.5 g Color : black Screen : 1.62 inch Recording formatı : WAV/MP3 Recording hızı : 32-1536 Kbps Max kayıt süresi : 15 Hours LCD ekran : 1.62 inç ekran çözünürlüğü : 80*160 pixels Use pil : lityum pil-3.7 VPlay biçimi : MP3 Charging zaman İnşa : yaklaşık 2 hours Working sıcaklığı : 0 ° ~40°Aktarım arayüzü : MİCRO5 PİNUSB2.1 * USB veri cable1 * Kulaklık Ui Not Manual1 Recorder1 1 * Ses * Dahil 0 System destek : WNDOWSXP/VİSTA/WİNDOW8 ui Paketi : : . Resimler gerçek ürünlerdir.ancak farklı ışık ve monitör ayarı nedeniyle, küçük renk farkı olabilir.2. Manuel ölçüm nedeniyle, lütfen 1-3 cm hataya izin verin.

Kategorideki en iyi teklifler..