• Yeni
Elektronik Dijital Kumpas, Dijital Kumpas, Su Geçirmez 4 Ölçüm Yöntemleri Paslanmaz Çelik Mm İnç Dönüşüm için Dış Çapı İç Çapı (0-300mm)
zoom_in

Elektronik Dijital Kumpas, Dijital Kumpas, Su Geçirmez 4 Ölçüm Yöntemleri Paslanmaz Çelik Mm İnç Dönüşüm için Dış Çapı İç Çapı (0-300mm)

₺ 263.37

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Kumpasın IP54 su geçirmezliği, A sınıfı statik koruması, mm / inç dönüşümü, herhangi bir konumda 0 konumu, veri çıkışı işlevi vb. Vardır.Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlüdür.Ergonomik tasarım, rahat kumpas veri arayüzü ile kullanımı kolay veri çıkışı.İç çap, dış çap, derinlik ve adım ölçümü dahil olmak üzere 4 ölçüm yöntemi vardır.Bu kaliper, kaliperlerin hızlı ve kolay bir şekilde kilitlenmesi için sabitleme vidalarına sahiptir.Özellik : 1. Yüksek kaliteli paslanmaz çelik malzemeden yapılmış, dayanıklı ve uzun ömürlüdür. 2. Bu kaliper, kaliperlerin 3 hızlı ve kolay kilitlenmesi için sabitleme vidalarına sahiptir. İç çap, dış çap, derinlik ve adım ölçümü 4 dahil olmak üzere 4 ölçüm yöntemi vardır. Ergonomik tasarım, rahat kumpas veri arayüzü ile kullanımı kolay veri çıkışı5. Kumpasın IP54 su geçirmezliği, A sınıfı statik koruması, mm / inç dönüşümü, herhangi bir konumda 0 konumu, veri çıkışı işlevi vb. Vardır.2 1 * Dijital Kumpas * Yeterlilik 1 Düğmesi 1 Pil * Kullanım Kılavuzu * 300mm Paket Listesi ±0.04 mm İsteğe bağlı Tarzı : 0-200 mm, 300 mm 0 0 Yüksek Kalite Paslanmaz Çelik Pil : 2 * CR2032 Pil(Dahil) Bölünme Değeri : 0.01 mm Doğruluk : 0-200 mm : ±0.03 mm özellikler : Durum : %100 yepyeni Malzeme : - : - : .

Kategorideki en iyi teklifler..