• Yeni
Katlanabilir Saç Kurutma Difüzör Eki, hafif Katlanır Kurutma Difüzör için Kıvırcık ve Doğal Dalgalı Saç, Meme Çapı için Uygun D-1.575 için 1.968 (mor)
zoom_in

Katlanabilir Saç Kurutma Difüzör Eki, hafif Katlanır Kurutma Difüzör için Kıvırcık ve Doğal Dalgalı Saç, Meme Çapı için Uygun D-1.575

₺ 32.67

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

【Pratiklik】 Saç kurutma makinesinin difüzörü, yuvarlak açıklıklara sahip çoğu saç kurutma makinesine sığabilir.Not : Meme çapı : 1.565 inç ila 1.968 inç. 【Akıllı katlanır tasarım】 Katlanabilir tasarımı, bir el çantasına veya kozmetik çantasına koymanın daha kolay olmasını ve seyahat için uygun olmasını sağlar. 【Büyüleyici saç modeli】 Saç difüzörü, saç kurutma makinesinin ısısını ve havasını eşit olarak dağıtabilir ve saçları konsantre ısıdan koruyabilir.Saçınızı evde profesyonel bir salon gibi üflemek için difüzör ataşmanını kullanabilirsiniz. 【Samimi tasarım】 Çıkarılabilir filtre, saç kurutma makinesinin saçla doğrudan temas etmesini sağlar ve saçın doğal bir koku yaymasına izin verir.NOT : Lütfen kullandığınız saç kurutma makinesinin aşağıdaki gereksinimleri karşıladığından emin olun : Saç kurutma makinesi nozulu nozul çapı 1.575-1.968 inç (4-5 cm) arasında Neden bu Saç Kurutma Makinesi Difüzörünü seçmelisiniz? 1. Bu profesyonel fit meme çapı : d -1.575 inç için 1.968 inç2. Katlanır tasarım bunu daha esnek, hafif ve taşınabilir hale getirir, seyahat veya ev seyahati için uygundur 3. Ürünlerimiz silikondan yapılmıştır, yüksek sıcaklığa dayanıklıdır ve deformasyon olmadan uzun süre kullanılabilir4. Bu difüzyon saç kurutma makinesi, saç kurutma makinesindeki ısıyı ve havayı eşit şekilde dağıtmaya yardımcı olabilir, böylece saçları konsantre ısı hasarından korur 5. Serin mor renk, nasıl kullanılacağını daha iyi tanımlamanızı sağlar? 1. Saçınızı yıkayın ve kurutun 2. Saç saç bakım serumu 3 ekleyin. Difüzörü saç kurutma makinesine takın 4. Saç difüzörünü kullanın ve kuruturken saç derisini hafifçe örtün ve şekillendirmeyi bitirene kadar saçınızla tarayın.

Kategorideki en iyi teklifler..