• Yeni
Kanca up Paspas Süpürge Tutucu Duvara Monte Bahçe Aracı Depolama Aracı Raf Depolama ve Organizasyon Ev Dolap Garaj Döken Banyo Kanca için Fit (Renk: 1A)
zoom_in

Kanca up Paspas Süpürge Tutucu Duvara Monte Bahçe Aracı Depolama Aracı Raf Depolama ve Organizasyon Ev Dolap Garaj Döken Banyo Kanca

₺ 230.70

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

1.3 Bit İşleme Aracı Duvar Yöneticisi. 2. Süpürge Yöneticisi Duvara monte Süpürge Yöneticisi Braketi Haddeleme Topu, her tutamağın kalınlığına göre otomatik olarak ayarlanabilir ve sıkıca kavranabilir. 3. Kolu kaldırarak kolayca serbest bırakın. 4. Duvara monte yüksek kaliteli araç raf mağaza ve ev plastik elbise askısı organize paspas, süpürge veya spor ekipmanları ve depolama aracı raf saklayabilirsiniz.Dolap garaj, depolama döken, Depolama Dolap, Bodrum depolama (yüksek kalite) kullanılabilir.Rahatlıkla kaldırarak serbest olabilir.Ürün Açıklaması : 1.3 Bit İşleme Aleti Duvar Yöneticisi2. Süpürge Yöneticisi Duvara monte Süpürge Yöneticisi Braketi Haddeleme Topu, her tutamağın kalınlığına göre otomatik olarak ayarlanabilir ve sıkıca kavranabilir.3. Kolu kaldırarak kolayca serbest bırakın4. Duvara monte yüksek kaliteli araç raf mağaza ve ev plastik elbise askısı organize paspas, süpürge veya spor ekipmanları ve depolama aracı raf saklayabilirsiniz.Dolap garaj, depolama döken, Depolama Dolap, Bodrum depolama (yüksek kalite) kullanılabilir.Rahatlıkla kaldırarak serbest olabilir.5. Her top 7-1/2 kilo ağırlığa dayanabilir.

Kategorideki en iyi teklifler..