• Yeni
ZSLLO Paspas ve Süpürge Braketi Anti-Skid Otomatik Kilit Duvara Monte Askı için Kanca ile Gardırop, sal, Bahçe, spor malzemeleri, (Edition: A)
zoom_in

ZSLLO Paspas ve Süpürge Braketi Anti-Skid Otomatik Kilit Duvara Monte Askı için Kanca ile Gardırop, sal, Bahçe, spor malzemeleri, (Edition:

₺ 39.33

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

Sağlam ve sağlam] Sert plastikten yapılmış ve 22 pound (10 kg) ağırlığındadır. [vidalı delme kurulumu] Vidalı delme ile duvara monte edilmesi kolaydır, askının bir gün düşeceğinden endişelenmeyin. [Yerden Tasarruf Edin] Süpürge askıları süpürge dolabınızı, mutfağınızı, garajınızı, bahçenizi, bodrumunuzu veya çamaşırhanenizi düzenlemek için bu sağlam ve çok yönlü depolama çözümünü kullanın; bahçe ve bahçe alet tutucuları için depolama ve organizatör fikirlerinin yanı sıra. [İç veya dış mekan] Ağır hizmet tipi aletleri kaymaz tutamaklarla kolayca tutun ve aşırı sıcaklıklara dayanabilir, böylece iç ve dış mekanlarda kullanılabilirler. [Kurulumu ve kullanımı kolay] Sürtünme kolu, süpürge/paspas sapına sıkıca kenetlenir, sapın kalınlığına otomatik olarak ayarlanır; sap kaldırıldığında hemen serbest bırakın.Kurulum yöntemi : punch-free Material : 304 paslanmaz steeladsorpsiyon yöntemi : viscose Color boyutu : gösterildiği gibi.

Kategorideki en iyi teklifler..