• Yeni
SHİJİNHAO süpürge ve paspas tutucu, Çıkarılabilir Bahçe Aracı Depolama Raf, Zemin Ayakta ıslak paspas Depolama Raf, Evrensel Tekerlekler ile Çamaşır Odası için, Ofis (Renk: Gümüş, Boyutu: 110cm-B)
zoom_in

SHİJİNHAO süpürge ve paspas tutucu, Çıkarılabilir Bahçe Aracı Depolama Raf, Zemin Ayakta ıslak paspas Depolama Raf, Evrensel Tekerlekler

₺ 290.10

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★Paspas tutucu : güçlü ve sağlam, istikrarlı çerçeve, daha uzun bir süre için açık havada kullanılabilir. ★Kullanımı kolay : piyasadaki paspas çubuklarının çoğu sıkıca sıkışabilir, bu da kurumasını ve saklanmasını daha uygun hale getirir. ★Dayanıklı : Paspas tutucu yüksek kaliteli malzemelerden yapılmış, güçlü taşıma kapasitesine sahiptir, dayanıklı, aşınmaya dayanıklı ve su geçirmezdir. ★Kaostan düzene : Bu yüksek kaliteli süpürge ve paspas tutucu sadece yerden tasarruf etmenize yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda evinizi düzenli tutar. ★Çeşitli kullanım alanları : Paspas ve süpürge rafları garajlar, bahçeler, mutfaklar, çamaşır odaları, ofisler vb.İçin temizlik ve temizlik çözümleri sunar. (◕ᴗ◕✿) Sayın kullanıcı, Merhaba, Ürün parametreleri yada dükkanına Hoşgeldiniz : Adı : Paspas Holder Material : yüksek kalite paslanmaz steel Dimensions : uzunluk x genişlik x height Color : kanca silver Number : 4/6/12 Hanging numarası : 3 / 5/10 Features : araya detachable Whether : yes Adsorption yöntem : clip Style : modern ve simple Applicable nesneleri : Mop Applicable alanı : ground Applicable sahne : kapalı, outdoor Purpose : günlük ihtiyaçlar depolama sıhhi tools Applicable her türlü senaryoya asmak : okullar, oteller, temizlik şirketleri, hizmet alanları, şirketler, aileler IDLE Paketi içerir : Paspas tutucu x1 IDLE Yükleme adımları : 1. Base2'yi yükleyin. Evrensel tekerlekleri takın3. Çapraz çubuk sabitleme portunu takın4. Çapraz çubuğu takın5. Asılı pozisyonu takın6. Damlama tepsisini takın ◆ Dikkat : Paspaslar ve diğer süslemeler hariç sadece paspas tutucular satıyoruz ◆ Üretici satışları : Paspas rafı yüksek kalitededir ve toplu olarak satın alınabilir; Ürünle ilgili herhangi bir sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Kategorideki en iyi teklifler..