• Yeni
SHİJİNHAO Süpürge ve Paspas Tutucu, Zemin Monte Temizleme ve Drenaj Tankı Aracı Sepeti, Anti-Kayma Depolama Depolama Aracı Raf için Banyo, Balkon (Renk: Gümüş, Boyutu: 110cm-B)
zoom_in

SHİJİNHAO Süpürge ve Paspas Tutucu, Zemin Monte Temizleme ve Drenaj Tankı Aracı Sepeti, Anti-Kayma Depolama Depolama Aracı Raf için Banyo,

₺ 824.58

İşlenmemiş
check Emre için Kİ

★Paslanmaz çelik malzeme : kalın paslanmaz çelikten yapılmış, güçlü ve dayanıklı, paslanması kolay değil ve temizlenmesi kolay, paslanmaz çelik boru, silin ve temizleyin, paslanmaya karşı dayanıklı ve dayanıklıdır. ★Kaymaz kauçuk tekerlek : ABS plastikten yapılmış, güçlü ve dayanıklı, yaşlanması kolay değil, paspas çubuğu sıkıca kilitlenir ve düşmesi kolay değildir ve dahili yay kilitlenemez. ★Organizasyon araçları : temizlik araçlarını kolayca düzenlemenize, evinizin düzenli görünmesini sağlamanıza, hayatınızı düzenli hale getirmenize ve ailenize ve misafirlerinize temiz ve düzenli bir ev vermenize yardımcı olur. ★Uygulanabilir yerler : mutfaklar, dolaplar, garajlar ve ofisler için uygundur.Hava koşullarına dayanıklı tasarımı nedeniyle, dış mekan veya bahçe alet kulübelerinde bile kullanılabilir. ★Ev dekorasyonu : Süpürgelerden ve paspaslardan duvara yaslanıp birbirine karışmaktan bıktınız mı?Artık kaotik bir şekilde ihtiyacın olanı aramak yok.Duvara monte edilmiş paspas ve süpürge tutucusu, çok fazla yer açarken temizlik malzemelerini düzenli tutar. (◕ᴗ◕✿) Sayın kullanıcı, Merhaba, Ürün parametreleri yada dükkanına Hoşgeldiniz : Adı : Paspas Holder Material : yüksek kalite paslanmaz steel Dimensions : uzunluk x genişlik x height Color : kanca silver Number : 4/6/12 Hanging numarası : 3 / 5/10 Features : araya detachable Whether : yes Adsorption yöntem : clip Style : modern ve simple Applicable nesneleri : Mop Applicable alanı : ground Applicable sahne : kapalı, outdoor Purpose : günlük ihtiyaçlar depolama sıhhi tools Applicable her türlü senaryoya asmak : okullar, oteller, temizlik şirketleri, hizmet alanları, şirketler, aileler IDLE Paketi içerir : Paspas tutucu x1 IDLE Yükleme adımları : 1. Base2'yi yükleyin. Evrensel tekerlekleri takın3. Çapraz çubuk sabitleme portunu takın4. Çapraz çubuğu takın5. Asılı pozisyonu takın6. Damlama tepsisini takın ◆ Dikkat : Paspaslar ve diğer süslemeler hariç sadece paspas tutucular satıyoruz ◆ Üretici satışları : Paspas rafı yüksek kalitededir ve toplu olarak satın alınabilir; Ürünle ilgili herhangi bir sorunuza 24 saat içinde cevap vereceğiz.

Kategorideki en iyi teklifler..